reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

LADYLI najlepiej skonsultuj się z lekarzem, lepiej dmuchać na zimne;-)

Co do wydzieliny...u mnie też się pojawia taka żółtawa i nie jest jej wcale mało...w czwartek długo wyczekiwana wizyta więc podpytam lekarza czy to normalne :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;-)
 
reklama
Zadzwoń do lekarza i skonsultuj. Przy plamieniach albo bólach takich jak miesiączkowe lekarze przepisują luteinę albo duphaston. Daj znać co lekarz ustalił
 
Cześć dziewczyny:) Długo mnie nie było bo od dwóch tygodni mieszkam na "walizkach" u mnie w domu remont więc musiałam się wyprowadzić. Od 8 czytam co mnie ominęło.
Pozdrawiam wszystkie MAMUSIE które tak ciężko przechodzą ten wyjątkowy czas trzymam za was kciuki.
Pozdrawiam też nasze nowe MAMY.
Ja prócz braku apetytu i ciągłego zamartwiania się czy wszystko jest ok nie mam żadnych objawów ciąży. Na ostatnim USG byłam w czwartek strasznie się denerwowałam a spokój poczułam dopiero gdy Ktosiek do nas pomachał. Zaraz po wyjściu od gina znów zaczęłam się stresować, Ktosiek był trochę mniejszy niż powinien być, tłumaczę to sobie tym że i ja i mój mąż jesteśmy drobni a poza tym każde dziecko jest inne nie??? . 07.08 mam pierwsze padania genetyczne.
Do tej pory lekarz kazał mi brać tylko kwas foliowy jak go zapytałam o witaminy to doradził mi Femibion ale już 2 bo to powoli koniec 1 trymestru.
 
Joasia wiem że łatwo jest mówić ale nie stresuj się tak myśl optymistycznie :) przecież nic złego się nie dzieje więc nie masz powodu do stresu. To że maluch jest mniejszy to się nie przejmuj może lekarz źle wyliczył wiek ciąży ??? Moglas mieć później owu. Przynajmniej u mnie tak jest jeden wyliczył mi tak że wypada 11 tyg a zaś drugi lekarz że 12 tyg i każdy się upiera że to prawidłowy wiek ciąży i przez to mam różne terminy porodu które były liczone z wieku ciąży bo z om to powinnam już być w 13 tyg. Więc widzisz ja wiem że mam rodzic w lutym ale którego to już nie mam pewności
 
Ladyli nie martw się ja też plamilam od tyg przestalam ale biore leki luteine i nospe czy boli brzuch czy nie ale nospe mam brac tak lekarz mi kazał. Duzo leze wlasciwie caly czas moge chodzic tylko do lazienki i coś jeść sobie zrobić a tak mam leżeć. Lekarz zakazał mi robić wszystkiego dosłownie wszystkiego. Jedynie co mi zostało to spokojnie czekać do następnej wizyty
 
dzien dobry :-)

witam po upalnym i szalonym weekendzie spedzonym w wodzie z Pierworodną :)

obawiam sie, że to jeszcze za wczesnie, ale 29.07 mam badania prenatalne i może dzidzius sie ujawni... jestem strasznie ciekawa i jak okropnie się boję czy wszytko ok.... ech...

wszytkie najgorsze dziadostwa (nudnosci, wymioty, blee) powoli daja o sobie zapomniec :) :tak: kocham lato, wiec temperatura mi specjalnie nie przeszkadza :-)

Ladyli - 3mam kciuki by wszytko bylo ok

apropos ogórków - to jestem szczesliwa posiadaczka ROD i co drugi dzień małż raczy mnie ogórkami w ilości pół wiadra, które przetwarzam na kiszone :) zimą będę na kiszonkach jechać :-)


pozdrowionka
 
reklama
LADYLI daj znac jak tam, czekajmy spokojnie

Vanilijka, to musi byc chyba ciezkie nie robic nic...jak sobie z tym radzisz, co z czasem wolnym? ksiazki, seriale? :)

Dragonella, zazdroszcze cichutko ogorkowego bogactwa.. ;)
 
Do góry