reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Hej ;) ja tez dzisiaj ostatni dzien w pracy, potem dopiero w przyszly poniedzialek.

Mam usg genetyczne 1 sierpnia, juz sie nie moge doczekac ;)

Co do plci to ja tez juz wyczekuje.. nie dalabym rady wytrzymac do porodu..
 
Czesc dziewczyny,

Gratki udanych wizyt (mamy do tego odpowiedni watek, pamietajcie ;-) )

Ja rowniez glodna chodze i ciagle cos wcinam, w poniedzialek okaze sie czy cos przybralam czy waga dalej stoi. Co do plci to przy pierwszej ciazy do 20 tyg juz wiedzialam ze bedzie chopak ale znam przypadkie ze dziewczyni dosc pozno sie ujawnialy :-D
Co do braci czy siostr to mam dwie mlodsze i zawsze sie klucilysmy hehe
Teraz mam cicha nadzieje na coreczke, maz chcialby 2giego syna, bo ma juz corke ehhhhhhh

Zakladam nowy watek na fotki naszych ciazowych brzuszkow, wiec smialo wstawiajmy nasze sliczne domki :-D

Milego popoludnia!
 
Ja bym chciala parke mam syna a teraz corke
Ale wszystko sie moze zdarzyć. Syna wiedzialam ze bedziemy mieli juz w 10 tyg a potem potwierdzali lekarze.

Ja nie jestem za publikowaniem zdjec mojego brzucha zostawiam sobie to dla siebie ale kazdy rozbi co lubi i co uważa.
 
Kolejna nieprzespana noc...przez te moje wszystkie dolegliwości czuje się zrezygnowana:-( dawno nie było mi tak smutno i źle:-(

Życzę miłego i spokojnego dnia! ;-)
 
Anikaaaa u mnie to samo niestety, ze stresu... po 3 pobudka i tak do 6... glownie rozkminiam jak polacze zycie rodzinne z zawodowym, niestety bardzo sie boje :(
 
Hej kochane dawno mnie nie było u mnie skończyły się plamienia krwiak sie wydalil tylko się cieszyć:) mówiłam gin o dziwnych bólach tak jakby setki igiel mnie kulo w pochwie w brzuchu on zmierzyl mi dlugosc szyjki pow że 3,5 cm ale mam polegiwac i odpoczywać boję się że zacznie mi się ona skracać :( a te klucia to jego zdaniem dlatego ze macica sie rozciaga ?! kolejna wizytę mam za 2 tyg wtedy też będę miała usg prenatalne będzie to 13 tyg dziewczyny też miłyscie takie klucia w poprzednich ciążach?
 
Ostatnia edycja:
Mokito na pewno sobie poradzisz, nie martw się na zapas;-)

Vanilijka cieszę się, że krwiak sie wydalił ;-) odpoczywaj Kochana, wszystko będzie dobrze;-)
 
reklama
:)
Napisze cos co Was moze rozbawi. Moj maz Austriak kupil ogorki gruntowe sztuk 4, co bym zrobila malosolnych. Bo tu maja wszedzie w sklepach tylko szklarniowe. 4 gruntowe ogoreczki to koszt 1,29 euro :D
 
Do góry