reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Widzę, że wszystkim nam coraz ciężej... Mój termin jest na 26, ale zdecydowanie mam już dość.. Ciężko mi, z kazdym dniem ciężej, żeby nie Gaviscon to non stop bym wymiotowała od tej zgagi..byłam ostatnio na ktg bo mam skurcze "straszaki", ale nie ma co panikować na razie. 4mam wizytę, wiec zobaczę jak szyjka. Ostatnio było niecałe 3cm i miękka - 2tyg temu. Zazdroszczę rozpakowanym mamusiom ;)
 
reklama
Ja tak samo mam już dosyć, niby czuję się dobrze, ale jakoś mnie to już męczy:/ termin na 18, niby blisko, ale daleko...
Oby szybko zleciało bo chciałabym mieć moją córeczkę na rękach, a nie w brzuchu ;-)

U mnie również po ostatnim badaniu moczu wyszły liczne bakterie, leukocyty itp, na drugi dzień powtórzyłam badania i były ok, pokazałam lekarzowi jedne i drugie i nic go nie zaniepokoiło. Obyło się bez leków. Wcześniej brałam tylko urosept.

Trzymajcie się ciepło :*
 
Nie narzekałam to mam. :*( wstalam z jakimś koszmarnym bólem w okolicach wątroby i nie wiem co to jest. Albo to zapowiedź obnizajacej się macicy i tak mocno ciągną wiazadla albo mała mnie skopala jak spalam. Oby nic gorszego. Chodzę na pół zgieta...

Współczuję chorowania- mnie też drapie w gardle i jakiś lekki suchy kaszel mam. Oby *spam* wystarczył.

Miłego dnia!
 
Maja29- furaginum brałam w poprZedniej ciąży więc tu chyba ok ale tego drugiego też bym się bala:(
U mnie mocz cała ciąże książkowo Bo sobie co jakiś czas profilaktycznie bralam serię zurawinki w tabletkach. Z krwią za to gorzej moje wyniki są coraz niżej a ja po tym żelazne już tak okropnie czuję:(

Wczoraj gin dal mi rozszerzenie na cc- tzn jak poród nie będzie postępował dynamicznie to biorą mnie na salę.

Chyba w tym wypadku muszę ponownie napisać plan porodu.

Ewcia- doskonale wiem o czym mówisz jeśli chodzi o ból w prachwinach, więzadłach itp. Najgorzej przy zmianie pozycji:(
 
Ostatnia edycja:
Postanowilam że będę brała tylko furaginum do tego piła herbaty z zurawinka bo jeśli istnieje choć minimalne ryzyko że mogę zaszkodzić mojemu dziecku to nie będę ryzykować.
 
maja niestety na większości leków (jeśli nie na wszystkich) jest zastrzeżenie żeby w ciązy nie brać lub brać tylko za zgodą lekarza. Wydaje mi się że nie ma leków które byłyby testowane na kobietach w ciąży wiec w przypadku żadnego nie ma tak że jest pewność że ten jest bezpieczny a ten nie.

Czasem jednak lepiej wziąć lek niż np. pozwolić infekcji się rozwijać.

Mam nadzieje że furagina Ci pomoże, co do żurawiny to polecam taki 100% sok np. z apteki. Ja niestety permanentnie mam bakterie w moczu, raz miałam w ciąży posiew zlecony, a na nim nic wyhodować się nie udało
 
reklama
A na kiedy dorex miała termin?

Ja dziś już wysprzątałam cały salon, jadalnie i sypialnię - tak to jedno i to samo pomieszczenie:-D ale łącznie z odkurzaniem na szafach w szafach , żyrandoli itp.
Teraz zjadłam zupkę i lecę ogarniać kuchnię:-p
Kto wie może będę kolejna :-D:-D:-D
 
Do góry