reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Cześć Dziewczyny :) Zazdroszczę tym, które mają już swoje Szczęścia "na zewnątrz". Ja już ledwo chodzę, mam nawet problem z podniesieniem nogi do góry. Często twardnieje mi brzuch, ale zupełnie bezboleśnie. A teraz jeszcze przypałętało mi się jakieś choróbsko. Wygrałam z bólem gardła, a męczący suchy kaszel się pojawił :( Mam nadzieję, że zdążę się wykurować przed porodem... Boję się, że ten kaszel wywoła skurcze i zarażę małą :-(
 
reklama
Jestem po wizycie. Przed ktg nic nie jadłam a to moje dzieciątko i tak szalalo. Przycisk wciskalam tylko co któryś kopniaczek bo też na okrągło bym musiała go wciskać. Przyszły moje wyniki krew mam książkową a mocz tragedia. Przepisał mi furaginum teva i nolicin. A poza tym do kontroli za tydzień mam nadzieję że się unormuje.
 
No i problem. Nie wiem co robić bo wykupilam leki i na ulotce od tego leku nolicin pisze że nie można brać w ciąży. Przeszukalam internet i wszędzie piszą że nie można go w ciąży brać. Zglupialam. Najgorsze jest to że z moim ginekologiem będę mogła skontaktowac się dopiero w poniedziałek i nie wiem co robić.
 
kurcze maja ciężka sytuacja

Dziewczyny ja tez tak mam albo niech wylezie albo mnie dobijcie dziś to umierałam na ból pachwin straszny ból nie mam pojęcia czy to jakies zapowiedzi czy jak lekarz powiedziała ze nic się nie skraca wszystko zamknięte.
 
Maja, ja w 2 trymestrze brałam Augmentin. Tylko, że bakteria wyszła mi w posiewie i miałam zrobiony antybiogram i na tej podstawie dobrany antybiotyk.
Furagina pewnie też pomoże. Nie chcę krytykować Twojego gina, bo lekarzem nie jestem, ale jak mi bakterie w moczu wychodziły to od razu dostawałam skierowanie na posiew, żeby nie brać za szybko antybiotyku. Tymbardziej, że ważny jest sposób i higiena pobrania moczu. Pisałyśmy o tym jakieś 2-3 tygodnie temu.
 
Mi miesiąc temu też niby wyszły bakterie w badaniu ogólnym. Na drugi dzień powtórzyłam badanie + posiew i okazało się, że wszystko ok. A za każdym razem próbkę pobieram w ten sam sposób...
 
Nie mam pojęcia co robić. Przepisał mi furaginum 2 azy dziennie po 2 tabletki i te pieprzone nolicin 2 razy dziennie po 1 tabletce. Dziś wezmę tylko furaginum a jutro zadzwonie do położnej (choć wątpię czy coś doradzi). Powtórzylabym badanie ale wszędzie trzeba czekać na wynik kilka dni z tego co się orietuje.
 
reklama
Ja przedtem nie miałam takiego problemu więc nie miałam pojęcia o posiewie gdybym wiedziała że tak wyjdzie od razu bym gina o to spytała
 
Do góry