reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

Przed chwilą obejrzałam na tvn style dokument obsesja karmienia piersią ostatnie 25 min a i tak jeszcze do siebie nie doszłam....miedzy innymi 8 letnia dziewczynka ssaca piers...ach dlaczego ludzie popadają ze skrajnosci w skrajnosć..ja nie chciałam karmić i wiem ze zle zrobilam, ale karmienie kilkulatka...moim zdaniem te dzieci spotyka wielka krzywda...pewnie beda jeszcze powtarzać chetnie obejrzę od początku
 
reklama
Gieniusia popieram popieram u mnie tez Mezus przebiera niunia i nie jest z tych obrzydliwych przeciez to jego krew hehehhe,najbardziej mnie odciaza w nocy albo nad ranek zalezy kiedy niunio wstaje na jedzonko to zawsze najpierw tata przewija a pozniej budzi mamusie by dala cysia i zabiera Leonka na odbicie a ja mykam spowrotem spac zebym nastepnym razem ja to zrobila:)))))))))
Digitals a probowalas innych butelek a jak juz probowalas to sa takie specialne koncowki w ksztalcie cysia i tego dzieci predzej sie czepiaja mam nadzieje ze pomoglam:))))))

Munie poprosimy o relacje jak z nocka dalas rade:))))))
Renatka Wawa trzymam kciuki za twoja pocieszke oby jak najmniej pomarudzil
Alij a jeszcze jedno pytanko a jak sie ma wieczor jak jest pora spania a np grill dalej jest (sorki za tak banalne pytania ale ja tu w uk sama i jeszcze nie mielismy byc na jakims grillu bo pogoda niedopisuje no i nie ma zbytnio z kim bo wszyscy w rozjazdach)???????
Beti dziekujeee,a dla Adaska zdroweczka bidulek maly i masz racjie zdrowe dziecko to najwiekszy Skarb
Dagrab to milo ze tak Ci bliscy pomogli, no i maz tez kochany az sie usmiechnelam do lapka jak napisalas o tym buziaku na dobranoc:)
A ja jestem zalamana bo musimy szukac innego domu bo w tym mamy plesn znowu nienawidze tych angielskich domow w co drugim pieczarkarniaaaaa bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:(((((((((((((((
 
ja planowałam karmić przez okres macierzyńskiego, przedłużam ten czas wychowawczym do roku Adama, jednak od 6 m-ca wprowadzam nowe produkty i bedzie powoli mmniej ssał jak juz bedzie jadł
od pazdziernika ide do szkoly i wtedy bedzie ssal rano i wieczorem.. do roku, potem koniec cyca... trzeba i siebie odżywić i dziecku dawać nowe smaki
ale każdy podejmuje swoje decyzje
 
Cześć mamunie.

Co do przewijania to mój m przewija małego z siku,kupy i nie robi z tego żadnego problemu.Tak było od początku i tak jest nadal.:-)

Dzisiaj prosiliśmy gości na chrzciny.DZIĘKI KRISOWA!!!!! zaproszenia wyszły poprostu prześliczne,Rodzinka w szoku była...oczywiście moja, bo teściowa wczoraj powiedziała że zaproszenia niepotrzebne...a ja tak się starałam...ech...U nas chrzciny 17-go czerwca.Sala zarezerwowana,menu ustalone:tak::-D tylko w co ja się ubiore:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Olcia - obejrzałam 3s tego filmu i starczyło...zajeb....bym su....

Mojemu Gabryśkowi zęby wychodzą...masakra dziewczyny:szok::szok::szok::szok::szok::szok: smarujemy dziąsła żelem.Gryzak gryzie strasznie,rączki pakuje do pysia obydwie na raz,ślinotok jak niagara....a jaki płaczek się zrobił i maruda:szok::szok::szok: dobrze że chociaż noce tak od ok 21.00 do 5.00 przesypia.Teraz po dniu pełnym wrażeń padł jak kawka.Mój m też już śpi.

My małego już jakiś czas temu przenieśliśmy do oddzielnego-jego pokoju i śpi sobie smacznie sam w swoim łóżeczku.

W TYM ROKU PO RAZ PIERWSZY BĘDĘ OBCHODZIĆ DZIEŃ MAMY...JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA I DUMNA...JA...MAMA...
 
Cyska i ja rowniez jestem przeszczesliwa mam,fajnie ze juz ludzi macie pozapraszanych,co do zabkowania u mnie to samo:)
Dagrab przeroszkoszna twoja niuniaaaaaaaaaaa jka ksiezniczka i jaki usmiech ahhhh bedziecie odganiac kawalerow :))))))))))
 
Bylismy dzisiaj caly dzien na dworzu. W koncu przestalo padac, specjalnie na Dzien Matki.
Bo jankesy-odwrotowcy wszystko musza miec inaczej Dzien Matki jest w 2 niedziele maja zawsze.
Nasi sasiedzi kochani zrobili grilla z tej okazji, a ze ona wloszka to "najblizsza" rodzina to jakies 30 osob.
Sasiad zgodzil sie trzymac Martinka do chrztu, nie wiedzialam czy mu nie bedzie przeszkadzac bo on luteranin.
Sasiad ma cale lato papuzki wystawione na dworze i Martino caly dzien lezal w wozku pod drzewkiem i sie na nie patrzyl i do nich gadal.
Dzisiaj znowu tak dlugo spal, pol imprezy przespal, pol przespiewal. Kazdy sie dziwil jakie to grzeczne dziecko jest. Ale widzialam, ze tak za bardzo nie lubi nowych twarzy.
dagrab to jednak nie byl ostatni odcinek sezonu, w nastepny czwartek jest wiec nie bede jednak rozmyslala cale lato co si stalo.
Za to dzisiaj byl zupelnie ostatni odcinek "Desperate Housewives". Poplakala sie tak z 10 razy, ale tak srednio sie skonczylo, mogloby byc lepiej. Szkodabo lubialam ten serial bardzo. No i moja ulubienica Lynnette.
W poniedzialek sie zaczyna "Bachelorette". Za kazdym razem sobie obiecuje, ze juz nie bede ogladac i daja kogs znajomego i znowu MUSZE ogladac.
A jeszcze rano ogladalismy "Invictusa" i chyba nawet na "Titanicu" sie tyle nie naryczalam.
 
hej,
u nas calma się nie sprawdziła:/ Adaś się strasznie krztusił właśnie, jak spróbowałam się z tej butelki napić, to owszem leciało dopiero jak zaczęłam ssać, ale już tak dużo poleciało, że dla Adasia jednak zwykła butelka jest lepsza... także u mnie stoi calma nie używana:(

Geniusia, pomysł z pieluchą, to taki babciny ;p Adasiowi rzadko mija po nim czkawka, tak samo rzadko jak daję mu pierś do przepojenia ;p po prostu musi mu samo przejść, ale że na zrobienie kupki pomogło, to dopiero odkryłam ;p hehe

Krisowa ze spanie naszego Adasia jest tak samo jak z Waszym :) też na dniu zwykłe stuknięcie paznokciem w stół i Adaś oczy szeroko otwarte, a w nocy nic go nie obudzi ;p

a tak dzień matki, ten będzie baaaaardzo wyjątkowy :D
a ja mam dziś urodziny i w związku z tym Adaś postanowił nie budzić mnie przed wstaniem taty do pracy:) czyli spał od 21 do 6:) mój kochany maluszek.


Beti Beti czyli nie powinno się dzieci ciągnąć za łapki do siadu, ale lekarze tak robią na badaniu w przychodni... Zawitkowski też uważa, że nie ma sensu dźwigać dziecka za łapki do siadu, i tak jak któraś tu pisała (nie pamiętam kto) lekarz po zbadaniu, że 3 mies dziecko nie trzyma główki sztywno przy podciąganiu za łapki kwalifikuje je na rehabilitację... ja Adasia sprawdziłam wczoraj, też tej główki tak nie trzyma, i co mam iść do lekarza, bo ja już nie wiem co o tym sądzić:/
 
Hejka.
Wczoraj zajzałam na chwilkę ale jakos siły już niemialam na pisanie.Porozwoziliśmy część zaproszeń a częśc zostaje na następna niedziele chrzestnymi beda mój siostrzeniec którego ja jestem chrzestną he he i cioteczna siostrzenica mojego M czyli rodzice baaardzo młodzi.
KRISOWA ja tez chyba zostanę przy tym schemacie co Ty po macieżyńskim wychowawczy o ile szef sie zgodzi karmienie piersią do roku a po piątym miesiącu wprowadzanie stałych pokarmów i picie z kubeczka niekapka.
BETI BETI i jak zdrówko Adasia?
DAGRAB fajnie że chrzciny się udały a jak Mała zniosła pobyt w kościele? bo ja tego najbardziej się obawiam bo mój jest bardzo absorbujący w dzień i bardzo mało i krotko śpi.
PLUSZACZE uciekaj jak najdalej z zagrzybionego domu myśmy kiedyś mieli grzyb w domu potem córcia strasznie nam chorowała okazało się że ma uczulenie na grzyby musieliśmy zrobic gruntowny remont który kupe kasy kosztował ale zdrowie dziecka najwazniejsze od tamtej pory grzyba niemamy i córcia juz niechoruje.
SUZI Wszystkiego Najlepszego z okazji 18-stych urodzin;-):-D:-D to ja pisałam że mój mały nietrzyma główki i mamy skierowanie do neurologa zobaczymy co powie mnie jednak bardziej niepokoi że mały odchyla się do tyłu przy noszeniu w pionie Twój chyba tez najlepiej idź też do neurologa bo im szybciej tym lepiej ja sobie zawaliłam to a raczej lekarze z moją małą no i mieliśmy potem duże kłopoty:no:
Co do przebierania kup przez M to może się zdziwicie ale mój to nawet siuśków nieprzebrał ani razu niemówiąc juz o kupie:angry:
Filmiku nie chcę nawet oglądać wystarczą mi Wasze komentarze..:no::no::no::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
właśnie Anek teraz już pamiętam, jak pisałaś:)
u nas pediatra powiedziała, że nic złego się z Adasiem nie dzieje, ale faktycznie zapiszemy się do neurologa, tyle, że chyba prywatnie, nie wiem już, moje miasto ma naprawdę specyficznych lekarzy, bardzo zacofanych:/ eh żebym trafiła na jakiegoś dobrego, Wy to mozecie sobie polecać z Warszawy, a ja nie mam kogo się spytać, który lekarz jest dobry:/
 
reklama
Do góry