reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

hej kochane. Jakoś zauważyłam, że opuściłam się w czytaniu was i pisaniu. Weny totalnie brak, organizacja coraz gorsza zamiast lepsza. Najchętniej nic bym nie robiła, a przecież nie mogę. Dziś w końcu mieliśmy mnie zameldować i dupa. Leje i jest paskudnie, ja się wczoraj za lekko ubrałam i nos z gardłem niedługo mi odpadną. Czuję się koszmarnie.
Pola ostatnimi czasy usypia między 20 a 21 i budzi się o 2:30 nakarmię ją i w ogóle i budzi sie o 4! tylko po to by dać jej smoka i praktycznie od 4 to już mam pobudki co pół godziny. Nie daję jej cyca, ale budzi się i praktycznie wstajemy o 6.
Dziś za to zrobiłam patent i o 2:30 nie dałam jej cyca tylko smoczka. Pospała do 3:30 i cyc. Wtedy pospała do 6:30 i znów cyc. Taka opcja bardziej mi odpowiada gdyby nie pobudka o 2:30 ;-)
oj marudna ja, marudna :-/
 
reklama
Dee nie jesteś wcale marudna.... myślę że to przez problemy jakie są w życiu odechciewa się ci tak jakoś wszystkiego. Ja od piątku będę miała jazdę bo będę miała 4 chłopów do wykarmienia posprzątania ugotowania itd.... jak aj to zorganizuje wszytsko i jeszcze dziecko:-( już się martwię. A mój m cieńko z pracą więc ogólnie mówiąc bieda radość daje mi tylko dziecko.

Heh zrobiłam sobie album w picasa mojego synka. I teraz tak oglądam jaki był malutki/zdjęcia w kolejności od samego ur/ ale ten czas leci....
 
Dee nie martw sie ja tez mam takie dni, nawet czasem z utesknieniem czekam az mala ppojdzie spac.Teraz walcze z jej uspianiem, aby znowu sama zasypiala bez kolysania wozkiem,bo przez tydzien na dworze w dzien spala wlasnie w wozku.Marudzi,placze ale walcze sama z soba i do niej nie ide.
W tym tyg jedziemy po fotelik dla malej bo becikowe przyszlo na konto, a nie chce zeby sie rozeszlo na zycie.Wiec juz teraz kupujemy fotelik od 9 do 36kg, no i po becikowym.
W tym miesiacu znow oszczednosci- mama wraca wiec duo czasu spedze u niej,obiady odpadna ;-)
geniusia-witamy witamy
Lady wspolczuje zapalenia.
Mitra dzieki za linka
tez ostatnio myslalam o Bliznak no i galwaygirl, dzisiaj wysle do niej smsa wiec moz cos sie dowiemy.
Co do tesciowych moja mieszka 10 min spacerkiem ode mnie, a jak mieszkamy pponad 6 lat razem tak byla u mnie z 10 razy przed narodzinami malej, wiec nie moge narzekac.No i zawsze sie zapowiada.
 
dagrab- ja mam fotelik do 11kg. A mój smyk mc ponad mc temu ważył 6kg. A ten fotelik co jest od 9kg to już chyba dziecko powinno umieć siedzieć? Bo ja to kompletnie się nie znam. A ten co mamy teraz jest już mały
 
Czesc Dziewczyny :)
Melduje sie po majowce. Pogoda nam sie trafila piekna i Mała całe dnie i ogrodku spedziła :) Znajomi w szoku byli, ze to takie grzeczne dziecko bo spac o 20 i spała do 5 i potem znowu spanko do 8 :)

Dzis w Warszawie pada :/ a chciałam pojechac z Mała i kilka spraw załatwic.
Ehh... lece nakarmic Anielke.
Buzka :)
 
hello,

Mitra- ciekawi mnie dlaczego tak późno chcesz wprowadzać inne jedzonko?
Olcia- ależ pech z tą gumą :/
lady- tak ten kolejny fotelik to jak dziecko już siedzi, my Małego przesadziliśmy jak miał 9miesięcy niecałe.
dagrab- przypomniałaś mi żebym złożyła wniosek o becikowe, jakoś mi tam ciągle nie po drodze.

U nas nocka standard od 20-7 spanko, a potem do 10. Tzn. ja do 10 nie spałam bo starszy wstał o 7 :)
 
i koniec majówki....fajnie było tak 9 dni wszyscy razem:). Nadia nauczyła się spać do 8.30 a po wstaniu bawić się w pokoju a nie od razu nas zdzierać więc spaliśmy codziennie do 9.30:-)

wczoraj zaliczyliśmy pierwszy spacer w chuście bo dotąd w domu tylko nosiłam. Oczywiście usnęła, zresztą wczoraj cały dzień przespała, obudziła się na dłuzej wieczorkiem na ognisku z sąsiadami:).

Mitra - super Tito, Lenie się zdarzyło tak wykopyrtnąć przy lezeniu na brzuszku ale jakby do połowy, nózki nie poszły za resztą ciała jeszcze:-)


lady
- na mnie tez uropsept działał, współczuję....a i gorące nasiadówki...

Antila - ja byłam nad Balatonem ale wieki temu z mężem, jakieś 9 lat temu:-) i z namiotem więc kwatery nie polecę ale dla dzieci to fajne miejsce bo jest baaaaaaardzo długie i łagodne wejście do wody, po piaseczku....idziesz i idziesz i dalej woda po kolana, cieplutka zatem i bezpieczna. Mieszkaliśmy w Siofok.
 
reklama
magdabb moja siostra miala cybexa(oczywiscie zanim ukradli auto z fotelikiem), tez go chwalila chodz chrzesnica dlugo w nim nie jezdzila, kiddy jest prawie taki sam, testy maja identyczne 4 gwiazdki, ale kiddy jest lzejszy ,a ze my bedziemy fotelik przekladac z auta do auta to duzo daje.Ja jestem za cybexem, a za kiddy.Wczoraj siedzial caly wieczor na necie i podobno w ten kiddy ma przewiewniejszy material.Ale chce i tak podjechac do sklepu zeby jeszcze spr co i jak
 
Do góry