reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

To zależy jak patrzeć :-D według OM mam termin 17.02 ;-) jednak na szkole rodzenia i dwóch lekarzy mówili by kierować się wynikiem USG z któregoś tam okresu (bodajże 13 tc-przezierność) i wtedy wyszło mi 14.02. Więc tego się trzymam :-)
a jak wyjdzie - zobaczymy :-p
 
reklama
Ani, Olcia trzymam kciuki za "szybko i bezboleśnie"

U mnie dziś ok 4 też coś się zaczęło !Skurcze mam co ok 15 minut, bolesne ale króciutkie!Każda wizyta w klo połączona z oczyszczaniem organizmu! Narazie nie panikuję! Chciałabym bardzo wytrzymać do wieczora albo rana bo prawdopodobnie mój gin będzie miał dyżur!
Może akurat się uda, bo w pierwszej ciąży bóle zaczęły się o 4;30 a do szpitala pojechałam dopiero o 23:30! Poza tym jeden z wytypowanych terminów już mi przepadł, więc może drugi wypali:-)

Renatka gratuluję!
Vanilia słodkie maleństwo:)
Pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
Ani, Olcia oby porody poszły szybko i sprawnie :tak::tak:. Kciuki zaciśnięte.

Susi oby poszło po twojej myśli :tak:.

Ja byłam wczoraj na ktg. Skurczy większych nie było, dzieć ok 3kg, rozwarcie na półtora palca, szyjka miękka - poród może być w każdym momencie, ale nie musi :happy2:. No i w nocy nawiedziły mnie skurcze, co 10 min przez 2h, ale się rozeszły po kościach.
 
Olcia Noo widzisz jak ciotka Vanilia wykrakała że Juniorek niedługo wyjdzie:-D trzymam mocno kciuki, szybkiego PLUM
Ani zaciśnięte i dla Ciebie!!

czekamy na wieści
 
Ani83, to nieźle, miałaś mnie nie zostawiać, a tu co, piszesz że brzuch wysoko, że dzidzia aktywna a pół godziny później, że już na porodówkę jedziecie. Dobrze, że w ciągu dnia w końcu torbę spakowałaś. Powodzenia, a może masz już Maleństwo przy sobie.
Olcia widzę że Ty też w końcu doczekałaś się swego, a już myślałam, że będzie się z Tobą Sebcio bawił tak do 20 :)
Oby poszło szybko i w miarę bezboleśnie
Mateusz, pozdrów Renatkę, niech szybko dochodzi do siebie, gratuluję dumnym rodzicom :) Miło, że znalazłeś chwilę by nam przekazać wieści.
Digitalis, pytałaś mnie niedawno do kiedy mam macierzyński, to odpowiadam, że do początku sierpnia, u nas jest nieco dłuższy, ale bezsensownie traci się te 2 tygodnie przed terminem. Straciłabym jeszcze więcej bo gdybym nie miała USG z PL to by mi wyliczył z OM a to by było 16.02 więc -14 dni to bym była na macierzyńskim od 2 lutego, nie wiem czy po ichnim USG zmienił by mi termin. Na szczęście wybrał datę pomiędzy, bo z pierwszego USG z 9tc wyszło mi 28.02, ale wszystkie później na 24.
Mamusiu Blaneczki, ja pamiętam, że Ty masz na tę samą datę co ja, ale tak sobie myślę, że przy drugim dziecku może być wcześniej. Zobaczymy, już powoli zaczęliśmy namawiać Piotrusia do wyjścia. U nas już od 11 dni jest kalendarzowa wiosna, wczoraj widziałam kwitnące żonkile, uwielbiam tę żółć :)

Mi znów powoli wracają bóle krzyżowo okresowe, więc może jednak Młody wyjdzie w lutym. Noc fatalna, nie wiecie czy przypadkiem pełni nie ma, bo już miałam nadzieję, że padnę o 2.30 a jak pogasiłam wszystko to chyba z godzinę się męczyłam z zaśnięciem, no i co chwila brzuch twardy, ale tak nieprzyjemnie, na długo i zmiana pozycji ani oddechy nie pomagają, no ale przynajmniej je ćwiczę do porodu dzięki temu.
Munie, Ty z tym nawałem zburzyłaś mi teorię, że po cesarce kobiety mają problem z laktacją.
 
The Best Wedding Proposal Ever !!! Best World Wedding Ever - YouTube

jak któraś ma ochotę się wzruszyć :-D
płakałam jak bóbr i to dwa razy :-p
No i masz babo placek, też się poryczałam, a ostatnio ciężko z tym u mnie.
SUPER filmik. U mnie w poniedziałek jest 3 rocznica poznania i 2 zaręczyn, było cudnie, ale do końca życia zapamiętam też, że Małysz zajął 2 miejsce bo szwagier akurat zadzwonił jak już wracaliśmy do auta :) z tymi super wiadomościami, hehe
 
Haha :-D wiedziałam, że któraś ulegnie :-p
u nas 16 minie 4 lata jak się znamy, 18 pierwsza randka a od 22 postanowiliśmy spróbować :-) 7. 03 za to miną 4 lata jak mieszkamy razem. Luty to wyjątkowy czas dla nas... teraz jeszcze narodziny Poli będą. Żyć nie umierać :-)
 
Witm sobotnio:-)

Wchodze i prosze tu takie dobre wieści:tak:

OlciaLOlcia-oj widze że Sebulek się wreszcie zdecydował że chce wychodzić:-)no to zabardzo dziś nie dał mamusi pospać,ciekawa jestem czy już tulisz Sebulka???Mam nadzieje że cały poród szybki i mało bolesny!

Anie-no to trzymam kciuki żeby było jak najmniej boleśnie i szybko:tak:choć zdaje mi się że już po.To czekamy niecierpliwie na wieści!!!!

Dziękujemy tatusiowi Wojtusia za super wieści:tak:Renatka kochana niech Wam maleństwo zdrowo rośnie gratulacje!!!!

Ja też już bym chciała pochwalić się takimi wieściami:tak:niestety musze nadal cierpliwie czekać- a już miałam cichą nadzieje że lekarka mi tam cos naruszy i będe rodzić a tu nic cisza.Teraz na dniach było by najlepiej bo moja mama jest na l4 także w razie czego bez problemu została by przy Nico a my z emem na spokojnie pojechalibyśmy do szpitala.Mam nadzieje że Wiktorek posłucha mamusi i wyjdzie!!!Dziś ten wyczekany 39 tydzień:-)Rany jak ten czas leci niedawno pisałyśmy sobie o początkach ciąży a teraz już większość z nas tuli swoje skarbeczki.

M w pracy my z Nicol leniu****emy-wczoraj posprzątałam tak więc dziś laba.Miałam obiad gotować ale stwierdziłam że dziś mi się niechce i cośik zamówie:tak:O 12 małą położe spać i sama się też ewakuuje na dżemke wkońcu ostatnie szanse na troszke odpoczynku potem przy małym będzie co robić.

M skonczy prace a mała się wyśpi to potem skoczymy w gości do mojego wujka poprosić jego żonke czy zgodzi się być matką chrzestną Wiktorka,no a na chrzestnego wybraliśmy szwagra ema.

Dziś pogoda zdradziecka bo słoneczko tak pięknie za oknem świeci a mróz spory!Kocham zime ale te mrozy to już przegięcie zbyt długo się ciągną!!!

Nic zmykam miłego weekendu kochane!!!
 
reklama
Hello :happy2:   

Ależ tu spokój ostatnio, ja Was podczytuję ale kompletnie mam weny na pisanie. Strasznie już dużo się Nas lutówek rozpakowało już. Gratuluję świeżo upieczonym mamusiom:-) i tym, które już są "na wylocie". 

Ja kurcze od dwóch dni mam spuchniętą prawą stopę - wkurza mnie to jak diabli wrrr:dry::wściekła/y:   
Wczoraj myślałam, że wyjdę z siebie tzn. położyłam się spać na lewym boku i mały tak zaczął się rozpychać i rozciągać, że czułam jego głowę tu jak jest szyjka- takie okropnie bolące, kłujące uczucie napierał się tak dobre 15 minut. Ja w poniedziałek idę już do szpitala. Termin mam na walentynki- fajny prezent na 8 rocznicę poznania. No ale zobaczymy.:-)
 
Do góry