reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

ArliJ a jaką masz chustę? My dostaliśmy od znajomej bebelulu (taki napis na kieszonce), typ to nie wiem czy lulu czy hamalu po zdjęciach na stronce mamuka.pl nie rozróżniam. Na razie chustę mamy, nie wiemy czy mały będzie chciał w tym być ;) a i tak na razie nie wiemy jak wiązać i układać dzidzia.


... plan maksimum wykonany, łazienka sprzątnięta :tak: A po kolacji uprasuję dwa prześcieradła, bo akurat chcę użyć tych co dziś prałam, ot taki kaprys ciężarnej :zawstydzona/y:
 
reklama
Hej :)

Gratulacje drogie mamy :********

Jak ja juz tez chce byc 1 w 1 :)) wczoraj byl 39 tydz .... Aja spuchlam jak bak ucho dalej mnie boli i jeszczevcos w nosie mi siedzi :( jestem doalownie na dnie czuje sie jak powiem wam szczerze sama niewiem co, wrak czlowieka to malo powiedziane Mam zerowe checii do zycia :(

Ne chce smecic, wiec ide po uzalac sie nad soba z paczka chusteczek, zdrowia wam zycze kobietki spokojnych porodow wycalujcie dzieciaczki :******
 
mamy własnie bebelulu i o ile pamiętam to model rapalu. Dostaliśmy takie obrazkowy instruktaż jak wiązać dany model w zalezności od wieku i jakie są jego mozliwośći, sama sie uczyłam wiązać. Jak miała 2 lata to jeszcze się nam zdarzyło chustować na wakacjach. Chusta nam obojgu podeszła i teraz pewnie też oboje będziemy używać jeśli młoda polubi oczywiście...

chorwacja_322.jpg
 
Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom narodzin Wojtusia. Niech rośnie zdrowo a Renatka szybko wraca do sił.

A mnie coś podbrzusze boli i to dość konkretnie. Brzuch nadal wysoko. Młody strasznie się rozpycha. Zobaczymy co to będzie.
 
reklama
Do góry