reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

Alka na Lutyckiej. Rodziłam tam swego czasu córkę i opieka była bardzo dobrze. Wiem, że po latach mogło się sporo zmienić ale Polną zamieszam omijać szerokim łukiem bo dla mnie to mordownia a Engla mnie nie przekonuje

o w końcu ktoś na Lutyckiej :))))))) Masz tam swojego lekarza, położną?

Swoja drogą ja też witam. My z Alką w jednej klice. Franciszki uparte dziady:-D Ja sie ciesze ze bede lutowa. Jakos lubie ten miesiąc :)))))))))))
 
reklama
Mc zaliczony!!! :-D Ooo witam nowe koleżanki :-) ale jaja Dziewczęta... Wchodzimy do tego Mc, BB oczywiście wszystkich na nogi postawił, co ciężarna może jeść i co najlepsze będzie :-D tak się uśmiałam... A gościu, co obsługiwał podchodzi z wyciągniętą ręką i mu gratuluje :-D a BB cieszy mordkę i dziękuje mu bardzo :-D hahaha później Was doczytam, teraz idę się pobyczyć troszkę.
Aaaa zapomniałabym!! Dzwonił ojciec byłego z wielkimi pretensjami, co ja narobiłam, że ten ma depresję przeze mnie. Bo mu napisałąm list i napisałam, co o nim myślę, tak od serca. Zasypywał mnie listami i prośbami o paczki itd... :wściekła/y: do jasnej Anielki, to ja sobie 20zł na krem żałuję, żeby Juniorkowi kupić co potrzebne, a ten człowiek bez zasad, godności, wyzbyty jakichkolwiek skrupułów nie zapyta się, jak sobie radzę, tylko jeszcze mnie molestuje. Bo ja potrzebuję chłopa, którego trzeba utrzymywać... :wściekła/y::angry::wściekła/y::angry: ehh...
 
Ostatnia edycja:
Ani83 kochana zycze zdrowka dla twojej Gosii niech szybko wraca do zdrowia
Chouette82 tobie i mezowi tez zdrowka zycze:)
Vanilia kochana macie fajny sposob oszczedzania i wydawania pieniazkow musze chyba tez taka metode wprowadzic z mezusiem,dzieki za linki przydadza sie napewnooo
Tynka i Salarnes kochane gratulacjeee ale wam fajnie ze juz tulicie swoje pocieszki zdrowkaaaaa zycze
Suzi86 to trzymam kciukiii z was a u mnie rosolek i pioerozkiii cd
Antila ale masz fajnie z tym m kochana pozazdroscic
Dee kochana ale yuumy mialas pizze ja chyba tez musze mame poprosic zeby mi zrobila bo od mamy zawsze najlepszaa
Maron jak tam twoja kruszynka rusza sie wiecej teraz?
Kitek81 a powiem ci ze dobry pomysl z tym nawilzaczem
Flower powiedz jak twoja wizyta u gina
Sylcia007 zdrowka dla coreczki zycze
Lady87 kochana super ze sie podobasz sobie w ciazy ja to sie czuje ochydnieei strasznieeeejak wielorybekkkk
Olcialolciaa kochanie mojeee ale sie ciesze niezanm Cie na zywo ale tak sie cieszeee jak bys conajmnije moja siostra byla no to wielkie gratulcjeeee dla was i tak trzymac i zdawac relacjieeepoprosze co raz bedziemy czekac,prosze wyglasiac Juniorka w brzuszku od ciociii Oli,a co do spanioa mam tak samo nie mam problemu z zasypianiem tylko budze sie czesto w nocy na siusiu i na smarkanie zatkanego nosa, no i jak sie przekrecam ale to niestety uroki koncowki ciazy
GalwayGirl fajnie ze mogliscie sobie posiedziec i posluchac przynajmniej piotrus posluchal hihihihi a u mnie rosolek ale na korpusiez indyka yummy
Edyta to zdrowka kurojcie sie tak wszyscyyyy
Pozniej poodpisuje reszcie bo mi zabiera komputer siostrzyczka bo sie nudzi wiec do pozniejejjjjjjj
 
Styczniowkowe lutowki oczywiscie ze u nas fajnie!!! Bo my wszystkie fajne dziewczynki.
Olcia i prawidlowo zrobilas, idiota jakis!!!on chce paczki??? to niech mu rodzinka robi, a przy okazji i dla Ciebie a raczej Juniorka.Kto tu powinien miec depresje???Dobrze ze przynajmniej jego siostra spoko:-DCzyli rozumiem ze BB dzisiaj poczul sie jak tatus??a pokoik Ci juz pomalowal??I tak dla wyjasnienia, juz oficjalnie jest obecny czy nadal BB??
Pluszacze- a ty sie nie przejmuj ze komus nie odpiszesz,naciesz sie mama i siostra,masz ich na chwile, bo to szybko zleci. Tak a propo to flower w szpitalu ;-)
 
Olcia, fajny ten Twój BB, jak się czyta o nim i jego uczuciu do Ciebie i Juniora (bo chyba śmiało można nazwać rzeczy po imieniu !) trzymam za Was kciuki, oby tym razem się Wam udało :) A ojca ojca wrrrrrrrrrr nie skomentuję lepiej, bo tamten ma depresje, a Twoje uczucia i samopoczucie nieważne, zostałaś ze wszystkim sama, nikt Ci nie pomaga, a jeszcze o paczki Ci robią wyrzuty:no::wściekła/y::angry:
Pluszacze, ale bym zjadła domowego pierożka, mniam mniam.
Witam nowe lutowe mamusie ze stycznia:-)
Jak sobie przeliczyłam wg daty porodu wg położnej, bo ona wyliczyła mi na 16.02, to nawet 01.03 mogę rodzić dodając te 2 tyg na przenoszenie, a suwaczek ustawiłam sobie na 12.02, bo wg moich obliczen i znając date owulki to tak by mi wychodziło 12/13.02, no ale zobaczymy kiedy dzieć zdecyduje się wyjść ?!
Flower, M85 dalej kciukuję i czekam na kolejne wieści !
 
Olcia fajnie w tym MC:) ale ten ojciec byłego to manianę odstawił:/ miał tupet żeby do Ciebie mieć teraz jakieś pretensje:/ nie ma co się przejmować, ważne że możesz polegać na byłym byłym...:)

Pluszacze ale Ci fajnie, już rodzinkę masz koło siebie i czekacie razem na maluszka:)

a ja dziś zła, małż dziś puścił swojego zmiennika do pracy samego na teren, bo go przyuczał od tygodnia bo będzie chciał trochę wolnego jak urodzę... a chłopak dziś rozwalił samochód... znaczy nasz jest cały, na szczęście, ale po prostu nie zauważył jak ruszał, że za nim jakiś opel stoi i zderzak i lampa poszły... napisali oświadczenie bo gościu chciał za dużo za ten zderzak..... ale jestem zła!!!!!!! jak nie urok to sraka!
 
Isia to faktycznie masz już nakreślone :) 0 czyli tak jak lubisz;):):)

Alka witamy i trzymamy kciuki żeby jednak to nie było wyklucie jaja tylko styczniowo-lutowy dzidziuś:)

i ja zaplanowałam pomidorową w tym tygodniu a dzisiaj naszło mnie na pieczenie i na kolację zrobiłam bułeczki cebulowe;)

kuchnia.jpg



Olcia dobrze zrobiłaś, to jego ojciec powinien czuć się w obowiązku opieki nad Tobą skoro jego syn nie może a nie jeszcze od Ciebie wymagać i miec pretensje!!! Ludzie są naprawdę bezczelni!
 
Arlij- jak one pysznie wygladaja!!!dobrze ze mam do Ciebie daleko!! bo jutro trzeba u gin na wage wejsc.A dzisiaj juz sobie pofolgowalam, jak zawsze przed wizyta, to chyba stresik!! tym bardziej ze jutro WKONCU USG, bede wiedziec na 100% ile wazy mala no i jak jest ulozona, zeby nie bylo niespodzianki ze CC mnie czeka.
Suzi niestety tak bywa.U nas tez nieciekawie sie robi z praca mojego m, szefowa chyba ma jakas depresje i chce sie rozejsc z jego szefem,a czesc firmy jest na nia.Nie wiadomo jak to bedzie niestety.Dobrze ze szef ma glowe na karku i cos wymysli.Zreszta m dobrze z nim zyje(on nawet wyjazd na ferie zaplanowal wedlug mojego terminu porodu),wiec juz zapowiedzial mojemu ze bez pracy nie zostanie.No ale wiadomo jak bywa.Tak jak napisalas , jak nie urok to sraczka....
 
reklama
Dziewczyny :-) my jutro na obiad dojadamy to, co dzisiaj, czyli zapiekanka: kasza perłowa, mięso mielone, cebula, marchewka, jogurt bałkański (bo nie miałam śmietany :p), przyprawy- sól, pieprz, zioła prowansalskie, majeranek, papryka słodka, na wierzchu trochę startego żółtego sera (trochę, bo tyle było w domu, łyso mam w lodówce ;)) i jak mi się będzie chciało to zrobię żurek. Już wyjmuję zamrożony kawałek boczku z lodówki :tak:

O! ja się Wam przyznam :-p nie lubię pomidorówki :-p odkąd z Moim mieszkamy razem, to mu tego nie ugotowałam, zapowiedziałam, że tego nie zrobię. Ma okazje jeść praktycznie tylko u mamusi lub w knajpie ;-)

Dziewczyny styczniówki :-) bo luty w ogóle fajny miesiąc. :cool2: na porody polecam datę 03.02 :cool2: najfajniejsi ludzie się wtedy rodzą :tak::zawstydzona/y:

Olcia ale wyszło z tymi gratulacjami w McD :szok::cool2: i tak trzymać! A z drugiej strony - jeśli Tobie jest ciężko, aby utrzymać siebie i maluszka, to nie będziesz idioty utrzymywała dodatkowo. A ojcu byłego możesz powiedzieć, że na młodego to jeszcze dziadkowie mogliby płacić alimenty - takie przepisy.
 
Do góry