reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
OlciaLolcia kochana hehehe a moze i telepatia ja zawsze mialam tak ze razem z dziewczynami z pracy mialysmy w tym samym czasie okres wiec cos w tym jest jak sie dlugo w jakism gronie przebywa a my dosc czesto sie spotykamy na forum hahahahahah
Justynko oj by to bylo wicie gniazda hihihihi
 
Munie- biedactwo:-( dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo!!! Mam nadzieje ze szybciutko mala zobaczysz!! Napewno pociesza Cie fakt, ze jest pod najlepsza opieka troskliwego Tatusia:tak:!!!!Obys jutro juz mala tulila na odpowiednim oddziale!!O tak!!

Edyta- ja mam ciazowy nalog- platki z mlekiem, no i te wafelki......
Piszac zajadam sie platkami popijajac kakao :-D
 
... ja mam ciazowy nalog- platki z mlekiem, no i te wafelki......
Piszac zajadam sie platkami popijajac kakao :-D

To moj podstawowy jadłospis:) płatki z mlekiem i kakao:)

Munie nie chcę nawet myśleć co musiałaś przeżyć az mnie ciary przeszły, ale już po wszystkim no i Malutka zdrowa, moje wielkie gratulacje! trzymam kciuki zebyś jak najszybciej przywitała się ze swoją córeczką:)
 
Munie gratuluję:-)Szkoda, że jeszcze nie widziałaś córci, ale już za momencik...Koniecznie proś o pomoc w karmieniu.Co do tego, że czułaś ból jest to niedopuszczalne, ktoś coś spaprał domagaj się zadośćuczynienia
 
Dee mmm zazdroszczę gotującego męża. Mój niby też coś upichci jak musi, ale nie lubi specjalnie, a szkoda:tak: za to jest mistrzem robienia jajecznicy, najlepsza na świecie:-D
Ja colę zawsze lubiłam, w ciąży ograniczam się jak mogę, nawet nie kupujemy do domu bo bym wszystko wychlała:-p a to jednak kofeina i a dużo też nie zdrowo, potem Karola będzie nadpobudliwa:szok::-p

Tynka wiem co czujesz, też czekam u szukam u siebie jakiś objawów porodu a tu nic:-( widocznie jeszcze nie czas. nie pomogę z tym czopem, bo nie wiem jak wygląda, bo być może u Ciebie to już on:-D

Munie współczuję przeżyć, ale najważniejsze że już jest po, a malutka cała i zdrowa:-D szybciutko dojdziesz do siebie i będziesz mogła się cieszyć maleństwem. Buziaki od e-ciotki:tak:
 
reklama
Antila mam na mysli toxoplazmozę od kotów czy toksokarozę od psów. Jakoś nie przekonuje mnie jak koty śpią w dziecięcych łózeczkach...

Agatka
dziwne z tym OCT... nie znam się aż tak ale wydaje mi sie że to mogłoby rozpocząć poród, bo skąd pewność że po tych 13-14 skurczach organizm sam nie przejmie czynności skurczowej i akcja zacznie się na dobre? no ale lekarze ponoć wiedzą co robią....

a ja Wam powiem że mam teraz wieksze zachcianki niz na początku ciąży. Wczoraj miałam ogromna chcicę na płatki z mlekiem, dzis na bułki z ziarnem dyni. I nie ma zmiłuj musiałam zjeść bo bym chyba wszystkich na około rozszarpała.

Munie
jesteś bardzo dzielna, napisałaś to co najbardziej mnie przerażało przy cesarce - co jak w trakcie znieczulenie przestanie działać? - dla mnie szok! Gratuluję dorodnej córci, obyś szybko ją utuliła bo dzięki temu łatwiej będzie Ci znieść ból pooperacyjny no i może zaczniesz karmić, czego Ci z całego serca życzę:)
 
Do góry