reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
A ja z tego wszystkiego mialam przyplyw kreatywnosci i sobie obraz zrobilam :D
Ramke mi Malzowina na bialo pomalowala, a nad obiciem tej deski materialem 5h dzisiaj spedzilam :szok:
Tak sie zmeczylam jak bym byla cala noc w kopalni....

DSCF4169 (3648 x 2736).jpg
 
Tynka mi juz też odszedł chyba ten czop, nie pamiętam kiedy, kilka dni temu...tak z opisu jak Twoj:zawstydzona/y::-) chyba ze to nie czop...i oprócz czestrzych skurczy ale takich okresowych nic sie u mnie nie dzieje...

Poza tym sprawdzam forum co pol godziny w nadziei na info od Munie i Sonki....a te skubane milczą...ale co się dziwić pewnie cieszą się w pełni macierzyństwem:)
 
tynka27- racja, o ile to był czop, tak jak mówi Paluszek_ :-) ale co by to innego mogło być w takim razie... Jutro mam przegląd, to zobaczymy co i jak się dzieje w środku :-)
 
Agatka a po co Ci ten test OCT robili? Czyzby juz Ci chcieli poród wywoływać?

Robili mi ten test, ponieważ ja trafiłam na IP bo nie czułam ruchów Maluszka przez cały dzień... Lekarz powiedział, że czasem pod koniec ciąży, w okresie okołoporodowym zdarza się tak, że coraz częstsze skurcze źle wpływają na łożysko, przez co pośrednio szkodzą dziecku... i ono wtedy może przestawać się ruszać, tracić tętno itp... No więc podłączyli mnie do KTG i do OCT w bardzo małych dawkach, zwiększanych co ok 15 minut... czekając na skurcze... gdy skurcze były już silne uważnie obserwowali co się dzieje z Małym... całe szczęście po ok. 13-14 skurczach stwierdzili, że wszystko w porządku i mnie odłączyli... Lekarz powiedział, że Mały może miał po prostu śpiący dzień lub leniuchować mu się zachciało... i że dobrze, że przyjechałam, bo lepiej chuchać na zimne.
 
co do tabelki to mi sie nie sprawdza :)

Dee tez mysle ze powinnac z jakims prawnikeim zagadac bo to nie jest fair jesli rzeczywiscie wyszloby ze masz jej placic!!!

Tynka no to teraz ciepla kapiel i czekamy co dalej! :tak:

Edytko super ze masz date ustalona i to jeszcze taka! Szczerze to tez bym wolala wiedziec konkretnie ktorego dnia i sie codziennie nie stresowac :-D


Co do coli to niestety jest to moj nalog ktory probowalam na poczatku ciazy zwalczyc ale jakos nie wyszlo :-p

a fast foody oj mniam mniam! ostatnio zamowilismy sobie kfc ze niby ostatni taki posilek przed porodem;-) a teraz jakos musze do mc sie wybrac poki moge :-D
 
A wiecie co ja sobie wykombinowałam... Dzisiaj spacerując wstąpiłam do piekarni, kupiłam CHAŁKĘ, bo chodziła za mną już długi, długi czas... I teraz kolacyjka... Chałka z dżemorem i kakaooo...
 
reklama
Olcia ja chałkę z kakao ale bez dzęmu miałam na kolację w niedzielę :)

A od co najmniej dwóch miesięcy co wieczór muszę wypić pół litra kakao i zjeść do niego kilka biszkoptów, bo inaczej nie zasnę ;)
 
Do góry