reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Digitalis mamy kota i po prostu przebadaliśmy go w mojej pierwszej ciąży na toxo, regularnie jest odrobaczany, szczepiony i spał z Anią w pokoju, ale nie w łóżeczku, bo nie lubił;-)
 
reklama
Byłam na wizycie - młoda wazy 2800 g, mam rozwarcie 1 cm i ogólnie ok, dostałam lek na ta bekterię, ogólnie ok ale mam jak najdłużej wytrzymać w dwupaku, Ktg bez skurczów....to trzymamy się dalej:)

Dzisiaj zrobiłam na obiad racuszki z jabłkami i żurawiną - mąż i córka wcinali aż miło:)

Colę to ja też mogłabym litrami, wcześniej tez lubiłam ale piłam od przypadku a teraz musze się bronić żeby w domu po prostu jej nie było bo inaczej całą pochłaniam:-)

Edyta to faktycznie fajny prezent:) a tak w ogóle to dzisiejszy obiad ściągnęłam z Twojego blogu:)
co do wagi tou nas 2800 ale lekarz zakłada, że 250 g tygodniowo przybędzie

Moja pierwsza córka urodziła sie 8 dni przed terminem i wazyła 3430g...

Justynka zdolniacha z Ciebie i męża - fajowy obraz;)

Dee współczuję całej tej sytuacji z matką i tego że się nie interesowała:baffled:

Munie - gratulacje ogromne i szybkiego powrotu do sił i do córeczki:)

Olcia mam takie same zapędy do mleka jak Ty....nie cierpię, uznaje w kawie, kakao itd ale samo mleko nie przejdzie:-)

Vanilia - mój też mistrz jajecznicy i budyniu:-)
 
f11cb60f98c2169b0b73bebeb8d510ed.jpg


nie moglam sie powstrzymac, czytajac smialam sie jak glupia
 
Agatka dziwne z tym OCT... nie znam się aż tak ale wydaje mi sie że to mogłoby rozpocząć poród, bo skąd pewność że po tych 13-14 skurczach organizm sam nie przejmie czynności skurczowej i akcja zacznie się na dobre? no ale lekarze ponoć wiedzą co robią....

też się nie znam... zaufałam lekarzom.. cały czas ktoś przy mnie był i myślę, że panowali nad sytuacją... w końcu to nie był eksperyment tylko rutynowy test
 
pluszacze- a to racja!!! :-)
dagrab- hahaha dobre to :-D
A moja mamcia mi przytaszczyła dzisiaj otręby z czarną porzeczką... Pyszotka... Tak do jogurtu mniam mniam :-p
 
reklama
Munie - ogromne gratulacje i życzę Ci obyś jak najszybciej była z córeczką. A to co przeżyłaś :szok: jakiś mega koszmar - współczuję!!!

Maron - u mnie za pierwszym razem się sprawdziło a teraz nie, no chyba że będzie niespodzianka :tak:

A ja dziś cały dzień w biegu. Najpierw urzędy bo przed urodzeniem chciałam załatwić sprawę z aktualnym meldunkiem a popołudniu usg. Mały waży już ok 3300 +/- 200 g, wszystkie wymiary idealnie zgadzające się z wiekiem ciąży czyli na 38 tydz - normalnie jakiś perfekcjonista mi się trafił... Jutra mam zgłosić się do szpitala na badanie i ktg. Z gorszych wiadomości to parę dni temu odstawiliśmy leki Wiktorowi na ten migdałek a dziś dostał kataru i stan podgorączkowy. Nie wiem czy to przypadek czy znów zaczynają się choroby. A były dwa miesiące spokoju :(((((((((((((((((
 
Do góry