reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Krisowa gratulacje kochana !!! Trzymajcie się dzielnie z Adasiem, niech chłopczyk rośnie zdrowo i szybko :tak:

Natalia a jednak jest to zatrucie ciążowe :baffled:. Dziwne że w szpitalu to tak zbagatelizowali :no: Jeśli chodzi o to co jest na ulotce leku, to często się to tyczy początkowych tygodni ciąży - bo wtedy może najbardziej zaszkodzić dzieciątku. A może masz jeszcze możliwość żeby skonsultować to z jakimś innym lekarzem? Jeśli nie to chyba należy zaufać temu.

sonka to szampańskiej zabawy :-D:-D u nas też piccolo się chłodzi, syn poszedł na popołudniową drzemkę coby dotrzymać do północy ;-) Balony napompowane, czapeczki przygotowane, nic tylko balować :-D

I ja też Wam życzę Szczęśliwego Nowego Roku !!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :)
Dawno mnie tutaj nie było, może w przyszłym roku będę mogła zaglądać bardziej regularnie.

Chciałam Wam życzyć cudownego Sylwestra i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Dotrzymania do terminów porodów, zdrowia dla maluszków i szybkiego powrotu do formy dla mam :)
No i spełnienia marzeń i dużo, dużo szczęścia!

sylwester2011.jpg
 
Edyta - napisz coś więcej co tam u Was !!! Fajnie, że się odezwałaś, szkoda tylko, że tak na krótko... Dziękujemy za życzonka i życzę również Ci Szczęśliwego Nowego Roku 2012 oraz abyś miała więcej czasu dla NAS :p

Vella - każde dziecko rośnie inaczej. Mój pierwszy synek, gdy się urodził w 35tyg. miał 2316g - więc Twoja pociecha już dość duża jak na ten wiek ciąży ;)

W poniedziałek będę miała drewniane łóżeczko, ale się cieszę hehe ;) mam chętnych na zamianę na turystyczne. Dodam, że udało się i nie czuć żadnych zapachów - ale już mi się nie podoba hehe i chce inne teraz mieć :D
 
reklama
Witajcie kochane

Od kilku lat 31 grudnia na czystej białej kartce po jednej tylko stronie piszę co mam w następnym roku teraz już 2012 (latka lecą hihi) nie w czasie przyszłym tylko w teraxniejszym że to mam!! np. mam mnustwo kasy na koncie, jestem szczęsliwa itp. co chcecie!!!! Podzielę się z wami tą ciekawostką może skorzystacie;-)

ŻYCZĘ WAM KOCHANE TEGO WSZYSTKIEGO CZEGO PRAGNIECIE TEGO CO NA TEJ KARTCE ZNALEŚĆ SIĘ POWINNO ABY WASZE PRAGNIENIA MARZENIA SIĘ SPEŁNIŁY ABY NASZE DZIECI PRZYSZŁY NA ŚWIAT ZDROWE I TAKIE POZOSTAŁY!!!!!!


SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry