reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

ja tez ide ogarnac chate :-) obiad zaczne robic, bo za godz mezus wraca z pracy :-)
dziewczyny moze znacie jakies noclegi nad morzem albo na mazurach?? wybieramy sie jutro lub w poniedzialek ze znajomymi, szukamy czegos ale ciazko :no: najwyzej w ciemno pojedziemy
 
reklama
W Macu masz takie ciastka na ciepło :p
są w dwóch smakach zawsze: jabłkowy albo sezonowy (teraz są owoce leśne) kosztują 3 zł, a dla mnie to niebo w gębie :p
 
Dee a co będzie za 2 tygodnie? bo chyba coś ominęłam... :p

Suzi86 teraz przez Ciebie mam ochotę na loda z maca!!!
ja mam ostatnio cały czas ochotę na sok z wyciskanych pomarańczy :)
 
Haha :D wizyta u gin, suwaczek podpowiada, ale w sumie faktycznie mogło to być niezbyt zrozumiałe :D

Dziś ciastka nie zjem, ale za to będzie tort panieński :D
aż ślinka cieknie na samą myśl
 
Wstałam rano pełna planów na dzisiejszy dzień ale zrealizowałam co najwyżej 1/3.
Też wczoraj jadłam śledzika ze śmietaną, trudno to nazwać zachcianką bo bardzo lubię ryby.
Dziś mnie wzięło na racuchy, spróbuję też takich z jabłkiem, nigdy nie robiłam, jestem ciekawa jak smakują.
Oj ciasto z maca pyszne, takie ciepłe, mniam. I babka włoska za mną chodzi....
 
co do coli, to chyba często spotykana zachcianka w ciąży. dużo znajomych też nie mogła się jej oprzeć. sok pomarańczowy też mam zawsze w rezerwie, ale ogólnie piję wygazowaną wodę. wczoraj na zakupach coś mnie ciągnęło w stronę śledzi w śmietanie, ale zazwyczaj apetyt kończy się na pierwszym kęsie, więc zrezygnowałam. za to kupiłam sobie 2 opakowania truskawek :-)

Maron my z mężem w zeszłym roku do Sopotu jechaliśmy. nocleg zarezerwowany, ale jak tylko wysiedliśmy z pociągu zasypały nas oferty noclegów. dużo osób wynajmuje pokoje w mieszkaniach i oferują to nowoprzyjezdnym już na dworcu, więc i Wy problemu mieć nie powinniście, bo pogoda nie jest rewelacyjna i podejrzewam, że turystów w rekordowej ilości nie będzie.

Ani83 ja od wczoraj zebrać się nie mogę, ale zaczynam powoli ogarniać. teraz zostało najgorsze- prasowanie i składanie ubrań. poprzednio tego nie zrobiłam i teraz mam już 2 prania do wyprasowania ;/

sałatka z gyrosem bardziej mi podpadła ta pierwsza Edyty z wątku kulinarnego, może dlatego że teraz jak jestem w ciąży, to na majonez patrzeć nie mogę, ale jaką by mi teraz ktoś zaserwował, taką bym zjadła. jednak nie ma co równać tego z ochotą na tort. chyba sobie kupię dziś kawałek jakiegoś ciastka, bo piec się nie chce :p

Digitalis może i zapomną. teraz ciotka pamięta o nas, bo wynajmujemy od niej mieszkanie (jeżeli tak to można nazwać). ona w Niemczech, my tu. gdyby nie to, że tu jesteśmy, to sama musiałaby opłacać, bo obcemu na nie wiadomo ile wynajmować nie chce. a przy okazji wykorzystuje męża i wysyła mu pieniądze na opłacanie wszystkich kredytów, które do tej pory wzięła. jak się wyprowadzimy, to już przestaniemy się zajmować jej długami, więc szybko zapomni... oby :p a co do zgagi, to też mam czasami, chociaż przed ciążą nawet nie wiedziałam jak to jest. całe szczęście nie często :-)
 
Witam w sobote dziewczynki :) A ja dzis od rana najesc sie nie moge, ciegle cos mi sie chce. No i jak pojechalam na zakupy to cole sobie kupilam, odpalam kompa a tu co... zachcianki wlasnie na cole, chyba Was wyczulam :D Ostatnio tez na pomaranczowym jade, wodzie i wycisniety grapefruit byl nawet ostatnio, do tego ciasto jablkowe za mna chodzi... wiec tez konsumuje juz 3 dzien :) po wczorajszej ogorkowej juz sladu nie ma, wiec chyba apetyt podskoczyl, fajny ten drugi trymestr :D teraz czekam na nieco inny apetyt drugiego trymestru ;)
 
mi udało się oprzeć coli :)
ale w macu zjadłam ciastko i lody z polewą :)))) tak mnie dziś nakręciłyście tymi lodami i ciastkiem że musiałam :)
teraz kolej na koktajl z truskawek, wczoraj kupiłam 4 opakowania i 2 już wczoraj poszły i 2 właśnie dziś :)
poza tym już kilka dni jem śledzie w śmietanie i zielone winogrona :) aha i łososia norweskiego na kanapki :)
 
reklama
hahah czyli nieźle nam się zaostrzył gust kulinarny:D
ja jeszcze coli nie mam, ale lody będą na pewno wieczorkiem, ja dziś chyba za dużo zjadłam bo pękam, idę teraz odkurzyć, może się lepiej poczuję ;)
 
Do góry