reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
ja za to mam imieniny 5 lutego i jak nie w urodziny męża, to chociaż w swoje imieniny chciałabym wycelować. z resztą tak: mama ma urodziny w styczniu, później ja imieniny, mąż urodziny, brat urodziny i ciocia urodziny. każde z nich uważa, że nasz dzidziuś będzie ich prezentem :-)
 
mojego meza na poczatku przerazil ten termin bo pomyslal ze w grudniu 2 os. z jego rodziny maja urodz., potem prezenty na swieta, w styczniu moje a w lutym jego wujka i naszego bejbika.mowi ze sie nie wybuli na tyle prezentow pod rzad.
tak troche z innej beczki- macie jakies silne przeczucia co do plci dziecka?
 
dziewczynka :-D !!!!!! ale nie wiadomo co tam maleństwu się majta bądź nie majta ;-) kurcze, oboje strasznie chcemy córeczkę, imię dla dziewczynki jest negocjowane - Mój chce Zosię, ja się oficjalnie opieram :D a dla chłopca imienia nie mamy, choć ja napomknęłam, że może Jasio, bo to takie proste imię albo Maciek.
 
ja zanim jeszcze zaszlam w ciaze to mialam przeczucie ze urodze chlopaka. od poczatku ciazy moje przeczucie mi sie niezmienilo i niezmienia.jest to smieszne ale jestem pewna na 98% ze bedzie to synus.kupilam pare spiochow na wyprzedazy i znajomi mowia ze sa pod chlopca.zastanawiam sie praktycznie tylko nad imienionami meskimi.mam wytypowane 2- Bartosz lub Pawel.jestem ciekawa czy moje przeczucia sie sprawdza. dziwna sprawa bo zawsze z mezem marzylismy o corci, ale jak dlugo sie staralismy i nie wychodzilo to wyleczylismy sie z plci i doszlismy do wniosku ze jest nam to obojetne- zeby tylko sie udalo zajsc w ciaze i zeby dzidzius byl zdrowy.
 
Ja od początku jakoś mam przeczucie że dziewczynka. Na pewno nie dlatego że chce dziewczynkę bo w sumie lepiej może jakby pierwsze dziecko to był chłopiec, zresztą to najważniejsze żeby zdrowe było :) będę się cieszyć tak samo z dziewczynki i chłopca :)
 
hejo laseczki :-)
nie sądziłam że tak szybko do Was zerkne.My już jesteśmy w Niemczech i mam jednak dostęp do netu więc nie będe miała zaległości:tak:

Kurcze normalnie załamka-pogoda brzydka pada deszcz:wściekła/y:jak nazłość!kurcze a myśłałam że bynajmniej tu będzie pogoda.Mała dziś wniebowzięta bo byliśmy w dużym sklepie gdzie były same miśki Haribo-także się troszke obkupiliśmy.Jutro też gdzieś pobuszujemy po sklepach bo co tu robić!

Witam nowe lutóweczki :-)dobrej spokojnej nocy kochane.
 
Mama Niki, mama2006 szerokiej drogi!
ewasulka, kacha10 witamy!
Wczoraj jak wrocilam z pracy NARESZCIE bylo ubezpieczenie w skrzynce i od razu pojechalam do szpitala porobic wyniki.
Trzymali mnie tylko do 1:30 w nocy zeby stwierdzic, ze moje wyniki sa perfekt a bol moze powodowac moja macica, ktora jest bardzo nisko i nie chce sie w gore rozrastac tylko prze do przodu.
Widzialam za to moja dzidzie, bardzo ruchliwa jest, pomimo, ze ja nie czuje ciagle zadnych ruchow. W szpitalu lepszy sprzet maja to bylo fajnie widac jaka ma ladna twarzyczke i jak otworzyla buzke. No sama slodycz.
 
reklama
Witam porannie:) wieczorkiem późno wróciłam i chciałam z chłopakami posiedziec bo lada dzień wyjeżdzają na mazury i nie będe ich tydzień widzieć więc piszę z rana. Mam chwilkę bo zaraz do pracy zmykam - może dzis będę czuc się lepiej. Też męćzy Was zgaga??

geniusia niektóre teściowe tak mają i chcesz nie chcesz musisz z tym żyć. U mnie podobnie jest z teściem, bo moja teściowa to akurat złota kobieta:)

ewasulka i kacha10 gratuluję dzidziula, oby rozwijał się zdrowo:) A Tobie kacha10 zaczał sie już II trymetr więc się nie krępuj i rozgość się:)

M85 z dwojga złego chyba lepiej że teściowie olali info o ciąży niż gdyby mieli się z tego powodu smucić czy zamartwiać jak moi. Dobrze chociaż że możecie swoją radość dzielić ze swoimi rodzicami:)

agacinka1221 też celuję na urodziny męża (18 luty) chociaż musiałabym wtedy trochę przenosić (termin 10.02) ale u mnie to jak najbardziej mozliwe;) a reakcji teściów nie zazdroszczę - moi przynajmniej więcej taktu mają. Z tym zapominaniem może być różnie jak się maleństwo pojawi - może wtedy sobie o Was przypomną;)

Isia super wiesci z tym ubezpieczeniem no i dzidziusia zobaczyłaś, mnie korci czy nie zapisać się dodatkowo na jakieś usg bo w ramach NFZ dopiero we wrzesniu pewnie bede szla na połówkowe
 
Do góry