reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Witam kochane z rana :-)
Wczorajszy dzień był oazą spokoju. Mimo, że byłam w pracy starałam się bardzo oszczędzać, nawet po zakupy zszedł mój mąż żebym nie dźwigała (kochany jest :-))
Już wczoraj było prawie czysto, dziś czekam na jakieś ślady na wkładce żeby ocenic sytuację, bo papier jest czysty :-)

Czas przygotować sałatkę na wieczór panieński koleżanki i będę ostrożna podczas zabawy :p
 
reklama
W takim razie życzę dobrej zabawy Dee :)
A jaką sałatkę robisz? Może podzielisz się przepisem w wątku kulinarnym? ;)


Ja od wczoraj mam wielką ochotę na pizzę. Jutro zrobię. Znalazłam trzy przepisy które mi się podobały i nie mogłam się zdecydować który zrobić, więc zadzwoniłam do męża, żeby wybrał. On na to: "zrób obydwie wersje, podziel pizzę na pół". Że też sama na to nie wpadłam ;)

Zaraz coś zjem, a potem jadę na zakupy, lista już zrobiona.


My jeszcze teściom ani nikomu z rodziny o ciąży nie powiedzieliśmy, czekamy na wrzesień. 8 września mamy 10-tą rocznicę ślubu, więc na niedzielę zamówiłam mszę w kościele. Mam taki plan, żeby teściów zaprosić na tą mszę, a potem na obiad i wtedy im powiedzieć. Jestem bardzo ciekawa ich reakcji, bo na pewno się takiej nowiny nie spodziewają - teściowa z racji mojego wieku (32 lata) już mnie na straty spisała hehe.


Miłego długiego weekendu Wam życzę!
 
Ostatnia edycja:
a ja dziś zjadłam śledzie w śmietanie, taka mnie naszła ochota:) i coli bym się strasznie napiła:(
dziś gołąbki u teściowej, nie omieszkam spróbować;p
 
Suzi86 ja wczoraj zjadłam całe opakowanie tych śledzi w śmietanie :p i mam dokładnie to co Ty czyli ochotę na colę :( ale zastąpiłam ją sokiem ze świeżych pomarańczy :p
 
Bardzo rzadko pijałam cole przed ciąża, ale ostatnio mąż kupił i nie mogłam się oprzeć - kilka łyków poszło.
Przecież nic się nie stanie :)
 
Ja właśnie też bardzo rzadko pijałam przed ciążą a teraz tak raz na 2 tyg albo jak ktoś do domu przyniesie i pije to tak mi się chce.... że masakra :)
 
Sałatka ogarnięta, depilacja zakończona, pazury pomalowane, a w głowie myśl, że nie czuję się dziś ciążowo. Tak bym chciała, żeby te dwa tygodnie minęły szybciej...

ehh muszę być dobrej myśli :-)
 
ee tam sok z pomarańczy, ten sok mi pomagał jak miałam poranne nudności i jeszcze do pracy chodziłam, to przechodziło od razu po jednym łyku, ale tyle tego wypiłam, że teraz lecę ciągle na wodzie, bo na sok patrzeć nie mogę;p ale colaaaa to co innego hihih chyba dziś sobie sprawię, a wczoraj małża wysłałam wieczorem do maca, po macflurry:) bo mi się loda zachciało, ale wiecie co? cały dzień czułam się jakaś bardzo osłabiona, zjadłam tego loda i przeszło hehe
 
reklama
o a co to za ciacha? nie jadłam chyba nigdy ;)
zrobiłam dziś na śniadanie naleśniki, ale niedobrze mi się po nich zrobiło:(
idę sprzątnąć łazienkę i jadę na gołąbki do teściówki:) miłego popołudnia:)
 
Do góry