reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki gotują

Edyta - super są Twoje przepisy. Ja też jestem beztalenciem :-)
Z zup umiem ugotować:
- pomidorową z ziemniakami (lub makaronem, lub ryżem)
- rosół z makaronem
- ogórkową
- szczawiową
i tyle

Ja też jakoś nie mam chęci na gotowanie, najchętniej bym jadła gdzieś po za domem ;-) Ale wiadomo dziecko musi jeść.

Dzisiaj więc na obiad będzie prosty posiłek - makaron z jajkiem sadzonym ;-)

Któregoś dnia zrobię serca z jajkiem - super wyglądają i na pewno bardzo dobrze smakują :-)
 
reklama
Edyta_ - mam pytanko skąd jesteś? Oglądam właśnie przepisy na Twoim blogu, są super. Ale ja jakoś nie czuję się na siłach aby się za nie zabrać ;-) Brawa dla Ciebie za talent !!!
 
Geniusia na pewno skorzystam z przepisu na sałatkę brokułową, bo brokuły uwielbiamy (ja i mąż) :)

Antila cieszę się że udka smakowały :)
A kotleciki też takie robię: Zabawne sznycle

Mama
dziękuję :)
Jestem z podbeskidzia, mieszkam niedaleko Bielska-Białej.
 
A ja w środę z przepisów Edyty zrobiłam Schab w sosie śmietanowo-cebulowym juz kolejny raz, naprawdę samczne, łatwe i szybkie danie:) a w czwartek zrobiłam Tarta z cukinią i oscypkiem tylko do tego wrzuciłam kawałki piersi z kurczaka wyszło pysznnieeeee (niestety mój maż jest z tych co dań bezmiesnych raczej nie tolerują, chyba ze od święta, albo wyjątkowo w piatek:))
A dziś rybka, tradycyjnie, smażona na patelni z ziemniaczkami:):)
A jutro mam wielki plan zabrać sie za pierogi ruskie...pierwszy raz bede je robić....mam takiego smaka ze moge poświęcić nawet pół dnia...jak któraś ma sprawdzony przepis na ciasto to chetnie poznam:);)
 
Musiałabym męża zapytać jak on robi, bo robi najlepsze :D
kiedyś nie lubił pierogów ruskich, ale któregoś dnia go naszło i zrobił najlepsze jakie jadłam - a ja jestem fanką ruskich. Wieczorem zapytam go jak on je robi :p
 
reklama
ja ciasto na ruskie robie bez jajek:-) maka, troszke soli, troche oleju i ciepła przegotowana woda:-) ciasto jest mieciutkie, fajnie sie wałkuje i potem skleja:tak:
 
Do góry