reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Małkus dobrze ze policjanci byli w maire mili no i ze nie wałkowali cie az tak :tak:

Wiwi_29 Witam :-D


Sylwia jedz i niech wam to na zdrowie wyjdzie ;-) a my wrocilismy ze sklepu i zajadam sie chipsami oraz popija bobo fruta :-D hahah
 
reklama
magdzik ale sie nalaziliscie:) a ta baba... nie znosze jak sie ktos wtraca gdy nie trzeba!!!

malkus fajnei, ze dostalas ubranka! nie martw sie musi byc dobrze. a kiedy masz wizyte u gina?

wiwi witaj!
 
A Wy jak zwykle przy poniedziałku szalejecie, że ciężko nadążyć ;-) Dzień minął mi szybko, bo było wiele zajęć. Szukałam dziś kurtki, ale niestety nic nie znalazłam... Kurcze jeszcze może jakieś dwa tygodnie przechodzę w tym co mam, ale rosnę z dnia na dzień i już się obawiam co to będzie. Chyba zaszyję się na zimę w domu ;-)
Poza tym jak wychodziłam od mamy, to meble nadal były w fazie skręcania także zdjęcia jutro. Ale już widzę, że będzie ładnie :-)
Aniolinek wielu szczęśliwych lat :-)
Eve wdychaj jodu ile się da, żeby zdrowia nie zabrakło na ten nadchodzący okres :-)
BB_Anna gołąbki na pewno pyszne :-) Powiem Ci, że ja nigdy nie próbuje mielonego...Jakoś nie mogę się przemóc. Jak mieszkałam z mamą i babcią, to któraś z nich próbowała. Teraz jak jest M to na niego przypada to zadanie, a jak nie to...co ma być to będzie heh ;-)
Myg a Ty to się rozszalałaś dziś z tym obiadem i nie tylko :) Pozazdrościć energii :-)
Inka nie przejmuj się kilogramami. Ważne żebyś Ty i maleństwo czuli się dobrze, a reszta spadnie tak szybko, że nawet nie zauważysz :-)
Magdzik nie przejmuj się gadaniem głupich bab. Ty jesteś matką i Ty wiesz, co jest dobre dla Twojego dziecka. A co niby, miałaś puścić małego niech goni gdzie chce na złamanie karku?! Wtedy dopiero by gadali. Dobrze, że dziś nastrój lepszy :-)
Oj biedna Małkus nie zazdroszczę. Jeszcze Ci ta infekcja potrzebna jak na złość, ale niestety tak często bywa przy antybiotykach... :baffled: Trzymam kciuki, żebyś szybko wyzdrowiała i już do końca nie musiała się martwić chorobami :-)
Witaj Wiwi :-)
 
Cześć dziewczyny
Dziś miałam dzień dość intensywny.Ale zaczęłam go do pierwszych ćwiczeń dla ciężaróweczek :) I było wspaniale bo wreszcie mogłam sobie troszkę poćwiczyć.
PATRYCJA 89
W takim razie byłyśmy razem na tych zajęciach ale jeszcze się nie poznałyśmy:( Na szczęście mamy jeszcze dużo czasu na to. Jak Ci się podobało??
 
Hej dziewczyny, dzieki za kciukasy:)
Aniolinek gratuluje i zycze wszystkiego dobrego:)

Z najwieksza przyjemnoscia pochwale sie, ze bedzie kolejny chlopak:)))
Siusiak wyrazny i jajeczka nawet nam pokazali hehe
 
MarchewkaEwka
Pewnie będziemy razem w grupie na poniedziałek bo mają być zależne od tygodnia ciąży. Mi się bardzo podobało, ale dopadł mnie kaszel i coś mnie dziś brzuch od niego strasznie bolał. Jak wróciłam to grzecznie do łóżka i 2 nospy. Ja w środę niestety nie będę bo mam wizytę rano u gina, specjalnie się umówiłam na 9 bo to na żabiance, myślalam że zajęcia będą jak w poprzedniej edycji 9.30 lub 9.45 a oni mi zrobili psikusa. ;P Z piątkiem zobacze jak się będę czuła, chyba jutro pójdę do rodzinnego, ciekawe czy mi antybiotyku nie zapakuje.
A gdzie siedziałaś jak ta babka gadała na początku, z przodu czy gdzieś z tyłu? Ja się spóźniłam trochę i siedziałam na początku pod lustrem.
A z jakiej części Gdańska jesteś? Może byśmy mogły razem jeździć?

Karolina1987W gratuluję synka :)
 
Ostatnia edycja:
Patrycja 89
Siedziałam w drugim rzędzie od tej babki:)
A jestem z Zaspy.
Nie dobrze że źle się czułaś po tych zajęciach...ale to może szybko minie, oby to nie była choroba.
W takim razie mam nadzieję że spotkamy się w piątek:)
Karolina gratuluję synka:)
Ja do czwartku też miałam synka w brzuchu a teraz już jest córeczka hehehe ciekawe czy czekają mnie jeszcze jakieś zmiany :)
 
Dzieki dziewczyny, mialam nadzieje na dziewczynke ale wszyscy mi wróżyli chlopca i nawet zaczelam sie wczesnie nastawiac i oswajac z mysla, ze Julki nie bedzie,
 
reklama
jestem, jestem, tzn czasu mam mało na ogarnięci wątku:baffled: Mam nadzieję, że jutro uda mi się do Was zajrzeć na dłużej a teraz zabiorę się za czytanie:tak:
 
Do góry