reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Karolina1987 gratuluje synka :-)
MarchewkaEwka Tobie też gratuluje chłopca ;-) hehe synek Ci niespodziankę zrobił :-)

A ja wczoraj padłam wcześniej niż moje dziecko a teraz moje maleństwo tak harcuje że aż szkoda kłaść się dalej spać ;-)
dziś ma być podobno piękna pogoda :-)
wiecie że w niedziele dowiedziałam się że moja kumpela jest w 33 tyg ciąży a najlepsze jest to że ona sama nie dawno się dowiedziała że będzie mamą :-) myślicie że to możliwe ? Bo ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego żeby tyle czasu nie zauważyć zmian jakie zachodzą w ciele kobiety?
 
reklama
Witam pięknie z rana, ja jeszcze w łóżeczku was podczytuje ale zaraz wstane :-)
Magdzik miałam w rodzinie podobną sytuacje ale to raczej wynikało z tego że kobieta się bała przyznać do 4dziecka przy złych warunkach fnansowych :wściekła/y: Osobiście w takie coś nie wierze, tym bardziej jak ktoś jest w drugiej ciąży to już wie co to są ruchy dziecka itd.
Mąż dzisiaj ma wolne:-) Pojade z nim na budowe do brata i do jego 8msc chrześniaczka :tak:
Pogoda ma być iście wczorajsza przewidują 18st także dziewczyny korzystajcie ze słoneczka ;-)
Kerna fajnie że jesteś z nami.
 
Ostatnia edycja:
Cześc laseczki!
Ja już po śniadanku ale chyba jeszcze się dopcham jedną kanapką ;) A co!
Moja dzidzia szalała dziś aż miło.. całą noc.. aż miałam dosć straszne sny bo ciągle się budziłam a Maleństwo zaczynało kopanko :)
Które notabene UWIELBIAM...

Przepraszam, że na tym wątku o wózkach, ale ktoś pisał, że te kubełkowe są słabe.. Ja mam wybrany wózek ale spacerówka jest właśnie kubełkowa i mam teraz mały dylemat......
 
Witam

u mnie tez w rodzinie była taka sytuacja ze ciotka była w 3 ciazy i to jzu w 5 mieisacu i strzelałą głupa ze ona nie wiedziała o tym ze myslała ze to nerki ja bola ( niby jak ruchy czuła) hah nie uwierzyłam w to ;-) bo jesli byłaby to jej pierwsza ciaza to jeszcze mogłabym w to uwierzyc ...;-)


Myg no to korzystaj ze słoneczka bo u mnie ono było wczoraj a dzis pochmurnie i słonka nie widac;-)

miłego dnia
 
wiecie że w niedziele dowiedziałam się że moja kumpela jest w 33 tyg ciąży a najlepsze jest to że ona sama nie dawno się dowiedziała że będzie mamą :-) myślicie że to możliwe ? Bo ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego żeby tyle czasu nie zauważyć zmian jakie zachodzą w ciele kobiety?

Ja też zawsze się zastanawiam czy to możliwe.. ale może to zalezy od tego jaką wagę ma kobieta, jak duży jest dzidziuś itp itd
 
Witam się i ja pięknym słoneczkiem :-)
Wstałam i myślałam że dzisiaj piatek :sorry2: coś mi się pokićkało...
Ja też trochę nie wierzę by tak długo nie wiedzieć że jest się w ciąży. Jeszcze do 3-4 mies może ale nie dłużej, przecież tyle zmian zachodzi w ciele itp.
Zaraz przychodzi do mnie kooleżanka, która też zaczęła starania, ciekawe czy ma już II krechy :-)
A w piątek przychodzi druga, która też podobno się stara. Cieszę się że może będziemy mieć dzieciaczki z jednego rocznika :-)
 
Witam również z łóżka. Od dziś się oszczędzać tzn tak pisze ale ile z tego wyjdzie to nie wiem. Nie mogę usiedzieć na pupie. Moja mała śpi obok. Dostała wielką butle mleka i się biedna zmeczyla jedzeniem ;-) śmieszne są te dzieci
 
dzień dobry.
U nas mgły osiadły, ale czuję, że bedzie ślicznie dzisiaj:tak:Powoli przebija się słoneczko.
Moja koleżanka z liceum dowiedziała się w 6 miesiącu:tak: Brzuch rósł, ale dla niej to nie było jednoznaczne. Ciągle nam powtarzała, że nie jest wiatropylna i w końcu dała się namówic na wizytę u gina bo okresu przecież nie miała hehe

Nie ma szans, żeby Was nadrobić heh. Walnęłam posta i mi zjadło i już mi się nie chce pisać drugi raz:baffled:

Małkus biedaczko a czym będziesz leczyć infekcję 'tam'?
Karolina gratuluję synka:tak:
 
Hej laseczki :-)
Dziś rzeczywiście zapowiadają wysoką temperaturę więc będzie miło wyjść. Ale powiem Wam, że od kilku dni jest u mnie dość ciepło, ale pochmurnie. Totalny brak słońca ;-) Ważne, że nie pada i można spokojnie spacerować :-)
Ja mam spotkanie ze szkoły rodzenia o 12 więc pewnie później obiadek i do mamy zobaczyć efekty. Już się doczekać nie mogę tej kawki przy nowym stole czy siedząc na nowym narożniku :-)

Magdzik ja jestem w stanie dużo sobie wyobrazić (chodzi mi o tę ciążę późno odkrytą) tylko trzeba by było szczerze porozmawiać z samą zainteresowaną. Nie wiem czy widziałyście taki program "ciąża z zaskoczenia" - tam właśnie takie przypadki opowiadają i rzeczywiście czasem się laskom nie dziwię...No ale różnie bywa.
Och Gabi, ale miałybyście wesoło jakby się udało :-) Ja teraz mam kilka koleżanek z tej szkoły, a tak to też czekam aż jedna przekaże dobre wieści i trzymam kciuki za wszystkie starające się oczywiście :-)
 
reklama
Marta oglądałam ten program ale ta dziewczyna to taka chudzinka źe wiatr zawieje i poleci tym bardziej że pare osób jej sugerowało ciąże no nic teraz nie dojdziemy jak to było naprawdę najważniejsze że dzidzia zdrowa :-)
U mnie pochmurnie ale ciepło idę zmywać stertę naczyń w kuchni ble
 
Do góry