reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witam się z początkiem nowego tygodnia :-)
Karolina1987 napisz co po USG. Powodzenia :-)
Sylwia9 żeby to tylko były hormony...a tu jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o...No, ale wszystko się ułoży i humor się poprawi ;-)
Monila zazdroszczę pogody. U nas szaro-buro i ponuro, chyba gorzej niż wczoraj. Ale jeszcze nawet okna nie otworzyłam, żeby się przekonać o temp. bo się aż boję ;-)
Kari od niektórych nawiedzonych ludzi trzeba dzieci trzymać z daleka...Już chyba wolałam moje zajęcia z religii jak filmy oglądaliśmy i o niczym się nie gadało niż słuchać takich pierdół...

Ja zaraz wychodzę, dziś wyjątkowo wcześnie :-) Jedziemy do meblowego poszukać jeszcze dla mamy szafeczki nocnej no i wreszcie jej te meble przywiozą to będę mogła zdjęcie zrobić :-) Poza tym chcę ją wyciągnąć na lumpy, dziś poniedziałek - dostawy, może znajdę jakąś kurtkę...

Miłego dnia i udanych wizyt :-)
 
reklama
Cześć!

Kciuki za wizyty!! ;-) &&&

U mnie pochmurno i zmulaszczo. Ale jakoś sobie zorganizuję dzień
Dziś na obiad mielone, ziemniaczki i mizeria. Ktoś chętny do pomocy?? :-D

Miłego dnia!
 
Witam się z rana u mnie mgła albo smog :rofl2:Mąż śpi po nocce kończe moje śniadanie i lece do lidla :-) Może coś mi jeszcze zostało.A na obiad to niewiem co zrobie, może zrobie niespodzianke m i golonko z kapustą, zobaczymy.
 
Dziewczyny witam po dłuższej przerwie, nie było mnie prawie miesiąc.
Najpierw ślub :-), podróż poślubna w naszych pięknych polskich Tatrach ( pierwszy raz w górach byłam i było bajecznie )
tydzień czasu koczowaliśmy u rodziców M bo remont salonu mamy. Dopiero od wczoraj jesteśmy u siebie ,a le końca jeszcze nie widać :wściekła/y:
W sobotę byliśmy na połówkowym i wszystko jest ok. Młody aktywny podczas badania, fragment filmiku nawet mamy z 4 D
A od naszego wyjazdu, po przejściu na Morskie Oko czuję ruchy . Jakby mi du ze bańki mydlane pryskały w brzuchu i co fajnego są wyczuwalne i widoczne dla M
Miłego dnia i dużo słońca
 
I ja się witam :)

U mnie słoneczko ale dosyć chłodno, ale w tym tyg zapowiadają duże temperatury nawet do 20 stopni na plusie :tak:
Także moze jeszcze pójdę sobie na spacerek z taki przyjemny dzień:)|
Marta a więc dzisiaj humorek dopisuje super! ;-)

Aniolinek wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia :) I szybkiego zakonczenia remontu ;-)

Katia ja mogę pomóc w obiadku uwielbiam mizerie mniaammmmm! :-D
 
Dziewczyny a ja pozdrawiam znad morza, mąż mnie namówił i wyjechaliśmy na kilka dni powodując kodu dla zdrowotnosci. Trochę sie wachalam bo jakaś strachliwa sie stałam, podróż długa i meczach i z dala od domu. Ale jest przyjemnie i nie żałuje. Pozdrawiam W Lidlu nie mogłam być, ale mama podjechala koło 10 i złapała jeszcze kilka rzeczy, także fajnie.
 
Madzioludek i Aniolinek - wszystkiego dobrego z okazji ślubu :)

inka, kasoku - ja też mam motocyklistę w domu i to takiego mocno zapalonego :)

Verita - kciuki!

Dziewczyny wczoraj zrobiłam moje pierwsze w życiu goląbki!!! Trochę nie dosoliłam, no bo jak spróbować mięsko, jak nawet polizać surowego nie wolno. Poza tym nieskromnie powiem że mi wyszły :D więc dzisiaj jemy 2 część.

Dzisiaj za to na dworzu tak ciepło, jak dawno już nie było. Szkoda ze w biurze siedzę.
Po pracy jadę na wizytę do swojego gina (bo USG robię u jego żony) na wizytę kontrolną.
Pewnie mnie zważy, zmierzy ciśnienie, wyśle na glukozę i skasuje :) No ale jak trzeba to trzeba.
 
reklama
BB Anna gołąbki :-D Już kiedyś robiłam ale dawno, może jutro zrobie to będzie na 3dni :-) A dzisiaj golonko już pięknie odchodzi od kości, kapustka z grzybami sie przegryza a ziemniaki potem zrobie :tak: A no i sernik na zimno sie robi:-D
U mnie też ciepło aż w szoku jestem, pewnie umyje okno w kuchni i wyciągne m na jakis spacer ;-)
 
Do góry