reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Witam,

Karolina1987 gratuluje syneczka :-)

malkus fajnei, ze dostalas ubranka! nie martw sie musi byc dobrze. a kiedy masz wizyte u gina?

Wizytę mam dopiero 24-go, planuję do tego czasu jak najwięcej wypoczywać.
Wczoraj wzięłam 2 nospy, zasnąc nie mogłam takie skurcze miałam ale dziś rano jest OK.

kerna wczoraj wieczorem zaaplikowałam sobie globulkę antybiotyku Pimafucin, lekarz mi to zapisał z miesiąc temu w razie jakiś infekcji, jak nie pomoże to mam zaaplikować drugą dzis na noc. Mam nadzieję że to wystarczy a jak nie to do gina będe musiała się udać :-/

Co do ciąży z zaskoczenia, moja szwagierka niby dowiedziała się z drugim dzieckiem dopiero na początku 7 miesiąca. Ale nikt w to nie wierzy. Myślimy że to ukrywała bo się bała przyznać a na początku 8 miesiąca urodziła! WIęc miesiąc w ciąży chodziła :-)
Przecierz przy tylu objawach i tych kopniakach to wręcz niemożliwe żeby to przeoczyć przy kolejnym dziecku!
 
A co do ciazy z zaskoczenie ja znam kobiete ktora dowiedziala sie, ze jest w ciazy jak zaczela krwawic, pojechala do szpitala a oni ja na blok operacyjny i cesarka. okazalo sie ze to 5 miesiac, byla w szoku poporodowym i onie chciala tego dziecka. Maly lezal w szpitalu prawie 4 miesiace ale przezyl.
Ona po jakims czasie przyznala, ze jak teraz przypomina sobie to miala objawy ciazy ale je bagatelizowala, a dlaczego? 2 malych dzieci, maz zlapany na zdradzie i kochanka w ciazy, szok i bolesny rozwod. Przykra sprawa ale na szczescie z dobrym zakonczeniem:)
 
Heeeej,

Karolina ale historia maaasakra!!! :szok:
A co do ciąż z zaskoczenia to mojej mamy koleżanka gdyby nie poszła na badania z pracy to by na pewno jeszcze nie wiedziała że jest w 5tym miechu ciąży! No ale to kobieta która ma duuuuże rozmiary ;-) więc ja może bym uwierzyła jeśli kobieta ma duże proporcje ale jeśli jest chudzinką to w życiu! Sama jestem w 5tym miechu i nie dało by się nie zauważyć że jestem w ciąży ;-)

Ja się narazie lenie, ale mam zamiar odwiedzić babcie i wypić z nią kawkę :) Słoneczko ładnie świeci i jest 15st na plusie;-)
 
Magdzik20 u mnie dokładnie tak samo, jak mąż przykładał rękę to nagle cisza, ale wczoraj jak położył głowę to dostał taką serię kopów jak nigdy :D Poza tym usłyszał serduszko małego! Coś niesamowitego, aż miał łzy w oczach. Mówił że słyszy moje - głośniej i wolniej i maluszka - ciszej i szybciej. Popróbujcie też, polecam!

Karolina - gratuluję synka.
 
a ja juz po spacerku,ladna pogoda i sasiadka mnie wyciagnela na dlugi spacer, w ramach oszczedzania na dzis juz koniec, moze na play grupe z mala pojde ale watpie niech sie inhaluje w ogrodzie :-)
 
Karolina gratuluje:)
Ja dzis musialam odwiedzic hm, bo juz za chiny w miseczke C nie wchodze, cycki mi wylaza:) Przy okazji zajrzalam do Seppali, nie wiem czy te sklepy sa w PL... maja bardzo dobre jakosciowo ubrania i kupilam dla dzidzi 2p bodow i spodenki z organicznego cottonu, zdjecie wkleje pod wieczor na odpowiednim watku:)
A teraz ide konczyc obiadek i potem musze popracowac troszke, pozdrawiam
 
Karolina ale historia:baffled: Najważniejsze, że dobrze się skończyła!
Sylwia a widzisz, ja też wygladam jak bańka już teraz a ta koleżanka to chudzina ledwo ponad 50kg ważyła i lekko jej brzuszek rósł na wieczór jak to określiła. No bo skoro rano jest normalny to gastryczne problemy ma. Jeszcze wariatka komin czyściła i wódkę na studniówce piła bo nie wiedziała heh. Na szczęście nic się nie stało.
U nas mega ciepło, ślicznie i wybywamy na działkę- tam zawsze cosdo roboty jest:tak:
 
reklama
Kerna no w sumie to i racja, bo nie które kobiety tak jak w naszym przypadku wywala już brzucho w 5tym miechu, a nie którym dopiero później.. Moja kuzynka dopiero tak na poczatku 7dmego zaczął jej brzuch wychodzić i wszyscy gadali że wygląda jak te dzieci z Afryki zagłodzone z tymi brzuszkami... Bo Ona też taki chuderlaczek. Kerna Ty piszesz że koleżanka komin czyściła a Ty nie lepsza bo też ciężką robote odwalasz na budowie :tak:

Czekam na znajomych bo zaraz mają przyjechać na kawkę ze swoja 3miesieczną córcią, fajnie bo dawno już się z nimi nie widziałam ;-)

Kesti mi póki co piersi stoją w miejscu, tyle że są pełniejsze, a Ty już miseczka C :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry