reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Witam feryjnie:-D:tak:
Wczoraj przyjechaliśmy do Krynicy grubo po obiedzie. Marzenia o zimie i śniegu spełnione. Jest biało, mroźnie, a przy okazji słonecznie. Bajka. Mieszkamy w bardzo fajnym miejscu, wszędzie blisko, więc będziemy z Wiki spacerować do woli. Nasi narciarze okupują już od rana Jaworzynę, a my za jakąś godzinkę też się wybierzemy pospacerować. Póki co nie mogę Wiki wyciągnąć z pokoju zabaw:-)Bawi sie od śniadania, ma kilku kompanów w różnym wieku i czego chcieć więcej;-)
 
no to cudownego wypoczynku wielkiego bałwana i zabawy na śniegu.u nas dziś też pięknie zaliczyliśmy spacer a zaraz na obiad.
 
Witam sie niedzielnie...

U nas też z pogodą nie wesoło, z piątki na sobotę to tak wiało, ze miałam wrażenie, ze jakieś tornado jest nad nami...
A sobota i dziś jest oki, słonecznie i mrozik -1...
ale co z tego, Filip chory, mąż chory, mnie juz przeszło gardło, to oni się położyli i mnie zarażają...i teraz i ja wcale nie lepiej sie czuje od wczoraj...:-(

Miśka odpoczywaj, super że ładnie i śnieżnie
 
Witam poweekendowo:-)

Miśka ale macie fajnie, udanych ferii życzę!!!!:tak:

Mysia dla was duuuzo zdrówka!!!

A u nas weekend "gosciowy" był, przyjechała siostra męża z mężem i córeczką na dwa dni, Hubek się wyszalała, bo w sobotnie popołudnie przyjechali jeszcze znajomi z dwójka dzieciaczków więc było wesoło:-)
no i ta piękna pogoda, słoneczko, ach:-)

miłych Walentynek kochane!!!!!
 
Witam:-)

ale tu wyludnione, az niepodobne:sorry: pewnie wszyscy odpoczywają

wczoraj załapałam sie jeszcze z mężem na seans kinowy ("Jak zostać królem"-polecam:tak:), kto wie czy czasem nie ostatni na długie miesiące;-)
a hubek dzisiaj znowu zaliczył Prosinfonike w filharmonii - mega zadowolony, bo na dodatek siedział dzisiaj na balkonie:-)
dzisiaj domowo wieczorkiem, a jutro goście- znajomi z dzieckiem na kawkę wpadną posiedzieć

miłego weekendowania i odpoczynku dla wszystkich!!!:tak::-)
 
reklama
Dobrej rodzinnej niedzieli zycze.Ja mam w planie dzis męża wyeksploatować,a co,mao go w domu ostatnio,więc niech sie chlop wykaże,he,he.
Pa babeczki.
Pozdrawiam.
 
Do góry