reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

lil kate to co napisałaś nie brzmi zbyt optymistycznie :-( ale mam nadzieję że niedługo okaże się, że Twoja pani doktor tylko mocno Cię nastraszyła i wszystko skończy się dobrze. Ostatnio w którejś z gazetek czytałam o kobiecie której wody (prawie całe) bardzo wcześnie odeszły a mimo to dotrwała do końca ciąży bo z czasem zaczęły się pojawiać nowe. Więc głowa do góry a my czekamy na dobre wieści!
Uściski i trzymaj się dzielnie i cieplutko!
 
reklama
Nie zaglądałam tu przez 2 dni, a tu się tyle działo:eek: . Lil kate, trzymam kciuki za ciebie i z dzidziusia. Będzie dobrze, na pewno. Nawet, jeśli urodzisz przed czasem, to twój maluszek jest już duży i silny i da sobie radę:tak:. A tym, że nie jesteś przygotowana po prostu spróbuj się nie przejmować i przekaż te obowiązki mężowi. No i gratulacje z okazji ślubu:happy:
 
LIL KATE kochana! Caly weekend o Tobie myslalam i wiesci wczorajszych jakos nie przeczytalam wiec i dzisiaj sie nawet martwilam. Dobrze ze Dzidzia ma sie dobrze i jesli nawet przyjdzie na swiat wczesniej to najwazniejsze zeby zdrowa byla! Wiec odpoczywaj, duzo jedz zdrowych rzeczy, aby Malenstwo ladnie sie rozwijalo i nie martw sie, bo moze faktycznie lekarka tylko straszy a jak to w naturze nigdy nic nie wiadomo i moze Dzidzia zechce jeszcze dluzej posiedziec w brzuszku Mamusi. Glowa do gory! I trzymam kciuki za WAS!
 
o rany dziewczyny ależ tu się dzieje :szok:

Lil kate trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo, mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy :tak: no i gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-)

nie pokazywałam się bo miałam mały kołowrotek w domu - malowanie, sprzątanie itp...
ale już jest trochę luźniej więc znów będę tu częstym bywalcem ;-)
u nas ok, w miarę :eek: - brzuszysko rośnie i niestety co jakiś czas twardnieje, biorę luteinę, w poniedziałek okaże się jak moja szyjka, mam cichą nadzieję że się nie skraca :baffled:

pozdrawiam serdecznie mamuśki
 
wlasnie mnie wypisali.

i tak jest ze mna: wod bylo za malo ale zaczely sie uzupelniac i teraz sa na dolnej granicy normy wiec moja lekarka pelna optymizmu. teraz tylko oszczedzac sie musze strasznie i badac regularnie przeplywy.

macice mialam cala w skurczach wiec mi ja kroplowka rozluznili i teraz biore leki rozkurczajace doustnie (te juz chyba do konca ciazy)

i gyby cos tam jie tak sie dzialo z wodami (bo szyjka trzyma jak kamien!!) to beda mi za ok 5 tyg wywoluywac porod. tak wiec z lutowki stane sie grudniowaka:baffled:

troche jestem w szoku bo to strasznie malo czasu, ale moze sie wszystko unormuje i uda mi sie donosic maluszka (bo dzidzia cala i zdrowa na szczescie).

tak wiec malo optymizmu we mnie, ale nie pozostaje nic innego niz nastawic sie pozytywnie.

dzieki za gratulacje i wsparcie. jestescie nieocenione lutoweczki!!

pozdrawiam serdecznie
 
lil kate trzymja się z dzidzką zdrowiutko !!!!!!;-)
czy lekarka powiedziała ci co mogło być przyczyną takiej sytuacji, pytam bo wiesz ja w zasadzie cały czas mam jeszcze remonty i latam jak z pieprzem w tylku tzn pranie , firanki ,okna i tak dalej a to mnnie wystraszyło...:confused:
aha a co do lutóweczek to i tak nią pozostaniesz nawet jakby co...tfu tfu odpukać.pozdrówka
 
reklama
lil kate: cieszę się że już jesteś w domku i z nami :happy: :tak: Nie zamartwiaj się na zapas, wszystko będzie dobrze! Tylko naprawdę... leż, leż i jeszcze raz leż :tak: Może Cię troszkę pocieszę pisząc, że ja leżałam caly I trymestr, w 2. miesiącu dosłownie 23,5h/dobę, wstawałam tylko do WC. Wogóle w tym I trymestrze nie chodziłam dziennie więcej niż 1-1,5 godziny dziennie, reszta łóżko. A to były takie piękne słoneczne miesiące, akurat wakacje się zaczęły jak się dowiedzieliśmy o ciąży, mieliśmy nad morze jechać a tu się okazało, że nici z korzystania z lata. Więc dobrze wiem jak to jest, ale zimą jest lepiej... dni krótsze a pod ciepłym kocykiem przyjemniej niż w upale :happy: Wód Ci z czasem będzie przybywać, tylko absolutnie nie podnoś niczego ciężkiego, pij jak najwięcej wody i innych płynów i duuuużo odpoczywaj, a na pewno zostaniesz lutówką :tak:
 
Do góry