reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Kąpiel to doskonała okazja do zabawy z dzieciaczkiem, ja chciałabym żeby naszą Milkę kąpał jej tatuś, choć na początku pewnie będziemy robic to razem. I będę go namawiała żeby robił to codziennie, to zacieśnia więzy między tatusiem a dzidziolkiem, bo przecież oni nie zawsze mają aż tyle okazji co my żeby być z nim tak blisko :happy: Poza tym dzieciątko wykąpane ładniej pachnie :-p no i wiem też, że dzieci lubią mieć ustalony harmonogram dnia, codzienna wieczorna kąpiel o podobnej porze jako rytuał przed snem napewno jest wskazana :tak:
 
reklama
TYCIA -watpi ze to dziecko choc raz miało myta dupke w ciagu dnia bo znam dobrze ta mame i sama nie jest super czysta
ja sobie nie wyobrazam nie miec łazienki w domu nie mowiac o ubikacji a oni takkkkkkk . Nie ze ich nie stac alez owszem stac i to na full wypasie bo on duzzo zarabia ale takie wychowanie (podejrzewam ze ona tez w dziecinstwie kibla nie miała) po co mi wc i łazienka tak jest dobrze ONA TAK TWIERDZI!.
załatwiaja sie w wychodku na podworku (oni czyli 2+ 2 dzieci + 1 małe 10 dniowe) .DLATEGO MOWIE BLLLEE .
 
o kurcze kurczaki ale tu dyskusje rozbrzmiały....:eek: ja narazie nie zastanawiam się nad kąpielami... w swoim czasie mam nadzieję że wszystkiego się dowiem:happy:
 
TYCIA -watpi ze to dziecko choc raz miało myta dupke w ciagu dnia bo znam dobrze ta mame i sama nie jest super czysta
ja sobie nie wyobrazam nie miec łazienki w domu nie mowiac o ubikacji a oni takkkkkkk . Nie ze ich nie stac alez owszem stac i to na full wypasie bo on duzzo zarabia ale takie wychowanie (podejrzewam ze ona tez w dziecinstwie kibla nie miała) po co mi wc i łazienka tak jest dobrze ONA TAK TWIERDZI!.
załatwiaja sie w wychodku na podworku (oni czyli 2+ 2 dzieci + 1 małe 10 dniowe) .DLATEGO MOWIE BLLLEE .

Aha,to ok,bo poczulam sie osobiscie dotknieta:-D .
 
sory jesli tak było ja tylko pisałam o wrazeniach z krotkiej wizyty u noworodka. mowiłam ze szkoda gadac i to długa historia z ta dziewczyna...
 
Grrrr... zrobiłam sobie na Magdę M. budyń na kolację, troszkę zjadłam i poszłam do łazienki. Wracam i CO WIDZĘ!? Mój ukochany właśnie wylizuje miskę kończąc to co zostawiłam sobie na serial :wściekła/y: :growl:
A w domu ani grama mleka więcej!
I jeszcze zły i obrażony, że ja zła, że mi wyżarł :evil:
 
Ja tez bym sie wkurzyla JOASIEK! Ale pomysl, nasi mezczyzni maja tez prawo do odrobiny slodyczy..........:dry: Pewnie jeszcze bardziej sie wsciekniesz jak to przeczytasz, co? W ramach rewanzu wyslij go do nocnego po mleko...:happy: Poszedlby?
 
Ha, poszedł zanim w ogóle zdążyłam mu powiedzieć że ma pójść :-p
Jasne że mają prawo, tylko nie rozumiem dlaczego najczęściej jak pytam czy ma ochotę, to mówi że nie, a potem wyżera z mojej miski :laugh2:
 
reklama
Twoj maz troche do mnie podobny...ja tez zawsze mowie ze nie mam ochoty a potem zajadam sie trzeszac uszami...moj kochany juz sie do tego przyzwyczail....:zawstydzona/y: :laugh2:
 
Do góry