reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
lil kate ale fajnie że znowu z nami jesteś :-):-):-)

A co do Tormentiolu to bardzo polecam na mocne odparzenia!!!
U nas na pupce były okropne ropne krosty, wszystko zaognione. Dwa dni Tormentiolu i wszystko już prawie poznikało, rewelacja :tak:
 
Ja też używałam tormentiolu, gdy Mała leżała na intensywnej po urodzeniu, była oczywiście okropnie odparzona. Pomógł jedynie Tormentiol. W tomu zanim użyję jakąkolwiek maśc, do kąpieli dodaję krochmal z mąki ziemniaczanej lub, gdy nie mam czasu gotowac, wsypuję do wanienki trochę mąki. Działa rewelacyjnie.
 
lil kate, super, że znowu jestes z nami!!!Koniecznie musisz pokazać nam zdjęcia Martynki.
My chrzciny w końcu załatwiliśmy. 14 października będziemy je mieć:-)
 
Coś dziwnego dzieje się u mnie z naszym forum...
Czytać mogę wszystko, ale mogę pisać jedynie krótkie posty, nie mogę długich, nie mam pojęcia dlaczego :confused:
Próbowałam uaktualnić listę LUTOWYCH DZIECI i nie ma mowy, nie da się :no:
 
reklama
Próbowałam przez 2 dni na wszelkie znane mi sposoby (z IE, z Mozilli, z włączonym serwerem proxy i bez) nie da się :no::wściekła/y:
Napisać dłuższego posta niż kilka linijek tez nie mogę.... bardzo dziwne :shocked2:
 
Do góry