reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Wolfia wlasnie wczoraj o Tobie myslalam i mialam pytac co z Toba :-Da Ty wreszcie jestes spowrotem!!! fajnie! :tak:pisz co u Ciebie i wstawiaj zdjecia Victorka, jestem ciekawa jak urosl!!!
 
reklama
Wolfia wlasnie wczoraj o Tobie myslalam i mialam pytac co z Toba :-Da Ty wreszcie jestes spowrotem!!! fajnie! :tak:pisz co u Ciebie i wstawiaj zdjecia Victorka, jestem ciekawa jak urosl!!!

Miło Susu, że o mnie pomyślałaś;-) Teraz do niedzieli trochę zamieszania, bo przygotowujemy się do chrztu Victorka:-) Pozdrowienia dla wszystkich Lutówek:happy:
 
co tu dzis wieczorem tak pusto..zwykle nie jestem sama ale dzis ewidentnie....gdzie jestescie dziewczyny?
 
Cześc, nie wiedziałam gdzie to wkleic, więc pokazuję Wam to tutaj. Dzisiaj takie cudo -Żywe!!!!- widziłam na spacerze w Krakowie na osiedlu.
 
No ewamat to istny zaskroniec....u mnie to ostatnio często spotykany gad, i to w wiekszych egzemplarzach :baffled::baffled::baffled: no ale w Krakowie to jest trochę inaczej niż na wsi ;-);-)
 
reklama
A ja się dziś ubawiłam i wypoczęłam. Byłam w pracy na pożegnaniu koleżanki, która odchodzi na emeryturę. Oli była ze mną i całą imprezę przechodziła z rąk do rąk. Nagadałam się z koleżankami za wszystkie czasy. U mnie w pracy jest super atmosfera, a imprezy są naprawdę odlotowe :tak:
 
Do góry