reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

W ustawie nic takiego nie wyczytałam, jedynie jeżeli rodzice są po rozwodzie i opiekują się na zmianę dzieckiem, to wtedy dzieli się tę ulgę w zależności ile czasu dziecko u niego spędziło. Nic nie piszą o dzieciach nowourodzonych.
 
reklama
Ja tez chyba z poltora tygodnia nie bylam na bb. Na szczescie juz ten caly kociol mam za soba. Znow jestesmy pelna rodzinka tzn. mama, tata i Milenka. Wczoraj przeprowadzilysmy sie do Irlandii. Graty popakowane wyslalismy kurierem, a same wsiadlysmy w samolot, no i juz jestesmy na Zielonej Wyspie. W sumie wszystko ulozyo sie dobrze, a Milenka chyba nawet nie odczula podrozy.
Milenka wlasnie spi, a ja nie wiem w co mam wlozyc rece, bo teraz trzeba sie tutaj rozpakowac, hi hi.
 
karolina77 super ze juz jestescie cala rodzinka w komplecie a to chyba najwazniejsze;-)
a ja sie witam w poniedzialkowy poranek raczej juz poludnie:tak: i zmykam szybko z dzieciaczkami na dwor trzeba korzystac z pogody wre:tak:szcie w miare ladnie jest:-)
 
karolina77 wy już na stałe sie przeprowadziliście?? Bo albo nie pisałaś, albo ja ominęłam w natłoku postów...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Mysia23, nic nie ominelas. Ja po prostu nie pisalam, bo jakos mowiac szczerze, mysl o przeprowadzce przerazala mnie. Ja i maz wczesniej mieszkalismy w Irlandii. Wtedy mieszkalismy w Dublinie, a mi jakos to miasto nie odpowiadalo. Jak miala urodzic sie Milenka to postanowilismy ze urodze w Polsce, porobimy szczepienia do pol roku, no i pozniej wroce do Irlandii. No i bedac w 6 miesiacu ciazy przyjechalam do Polski. Maz wzial bezplatny urlop i kiedy bylam w 8 miesiacu przyjechal do Polski. Wrocil do Irlandii jak Milenka miala skonczone 2 miesiace. A teraz ja z Milenka dojechalysmy do niego. Teraz mieszkamy w miejscowosci polozonej pod Dublinem. Zobaczymy jak to bedzie. A jesli chodzi o to czy na stale sie wyprowadzilysmy, to nie wiemy. Tutaj fajnie sie zarabia. Obydwoje jestesmy inzynierami, a moj maz ma bardzo dobra prace. no i przede wszystkim jest szanowany, a w Polsce tego nie bylo.
 
Halo,ja jestem Gosiu,ale moje dziecię ZNÓW ma katar i ciągle biegam,by go ululać.Starcza mi czasu jedynie na czytanie.:tak::tak:
 
reklama
Do góry