reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

A tak na marginesie...wspomnialam ze obcielam sie krotko i mam jasny braz wlosy:-D:-p w srode poszlam na calosc ,,,,hihi
ale na szczescie wszystkim sie podoba, mowia nawet ze lepiej wygladam:cool2:
 
reklama
Gosiu, pewnie cos w tym jest zeby nie uzywac za czesto tego tormentiolu....jednak mi go polecila nawet moj pediatra....
oczywiscie wszystko z umiarem:tak:


A z tym fisher price nie wiem o co loto
 
Tormentiol zawiera kwas borowy, który jest trujący dla niemowląt. W zasadzie nie powinno się go stosować do 3 r.ż. Ale wiem, że lekarze zapisują go w trudnych przypadkach, kiedy rany nie chcą się goić w żaden inny sposób, bo jest niezwykle skuteczny. Ale faktycznie należy go używać w bardzo ograniczonej ilości, bo w skrajnych przypadkach nadużywanie może doprowadzić nawet do śmierci. Myślę jednak, że użycie go na odparzonej pupie cienką warstwą przez kilka dni w roku nie może wywołać aż takiego zatrucia, a ulży dziecku, bo maluchów odparzenia przecież srasznie muszą boleć.
 
czesc kochane moje!!

wlasnie wrocilismy na stare smiecie. starcie z remontem powoli sie konczy. moze my na szczescie juz mieszkac u siebie. Martynce super podoba sie nowa wanna:tak:

a ja sie za wami stesknilam jak nie wiem.

mam nadzieje ze jakos uda mi sie wlaczyc po tak dlugiej przerwie. pozdrawiam was wszystkie i dzieciaczki:tak:

a jutro mamy chrzciny wiec zamieszania ciag dalszy:cool:
 
reklama
Do góry