reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Dobrze że odkryłam po 2 dniach że wogóle moge pisać te krótkie, bo myślałam że nie mogę wcale, od razu wywalało mi stronę w kosmos :-(
Nawet to musiałam podzielić na 3 bo nie chciało mi wysłać, CO JEST GRANE??? :wściekła/y:
 
reklama
ewamat próbowałam z krochmalem ale nie pomogło, to chyba było już zbyt duże odparzenie :-(
Bardzo możliwe, dlatego ja też najpierw próbuję krochmal, a dopiero potem maści. Zresztą teraz profilaktycznie wsypuję do wanienki codziennie trochę mąki i nie mam problemów ze skórą. A jak widzę zaczerwienienia, to jeszcze po kąpieli posypuję delikatnie mąką jak kiedyś się posypywało pudrem. Śmiejemy sie, ze robimy placki ziemniaczane na Mai. Ale to pomaga.
 
Kochane chcialam poruszyc temat tego odliczenia od podatku <na dziecko:dry:>
czy mozemy juz w tym roku odliczyc naszego brzdaca czy musi byc ono na swiecie caly rok.....:-D
 
reklama
Witaj Lil kate!!!! Sporo czasu Cię nie było, ale nareszcie!!!! Pochwal się swoja panną

U mnie ze stronami BB też wszystko ok
i...
 
Do góry