reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Dziewczyny, czy któras miałaby może czas i ochotę uzupełniać dalej listę lutowych dzieciaczków? Naprawdę nie mam już na to czasu odkad wróciłam do pracy :-( nawet wszystkich wątków na lutówkach nie mam kiedy przeczytać :baffled:
Myślałam że tworzenie listy zakończy się w marcu jak wszystkie urodzimy :-p ale okazuje się, że wciąż pojawiają się nowe mamusie lutowe, więc trzeba na bieżąco listę uzupełniać. tylko nie bardzo mam pomysł jak to zrobić... chyba trzeba by do nowego wątku wszystko przekopiować i uzupełniać, a ten watek byłby już bez komentarzy? Może macie inny pomysł :confused:
 
witam:-):-):-):-)
chcialam sie pochwalic ze wreszcie skonczylismy remont i wrocilismy cala rodzinka do domku:tak:
trwalo to ponad 2 miesiace ale wreszcie sie skonczyl ten koszmarny remont
teraz bede mogla na biezaco wreszcie czytac co u was bo tyly mam ogromne
no ale sie za wami stesknilam ;-)
 
witaj madzia24, super ze juz jestescie po remoncie i ze do nas wrocilas!!!!!!!!!!!!:-):tak: my tez sie za Toba stesknilysmy!!!
 
Gosia jedyną rzeczą z tych "kombinacji" które trzeba robić, to pomniejszać zdjęcia żeby miały 400 pikseli na szerokość :sorry2: na pewno dałabyś radę :tak:
 
reklama
Od połowy sierpnia mnie nie było i proszę ile to się pozmieniało:-p Od wczoraj jestem w Polsce i nie wiem kiedy nadrobię zaległości na forum. Postaram się za to być już na bieżąco, bo zaczęło mi brakować BB;-) Trzymajcie się cieplutko i witajcie z powrotem:happy:
 
Do góry