reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Znalazły się moje puzzle :tak: Moja poczta nawaliła. Wyobraźcie sobie, że przyszło dziś do mnie POWTÓRNE awizo na paczkę. Tzn że te puzzle leżą na mojej poczcie już tydzień lub dłużej. Tylko listonosz zapomniał mi włożyć do skrzynki pierwszego awiza albo na poczcie coś nabałaganili i nie dali mu tej paczki, a teraz, żeby nie było głupio dali niby powtórne awizo :wściekła/y: Całe szczęście, że nie posłuchałam męża i dałam gościowi negatywa, bo on Bogu ducha winien. Ale Tomek jest już przewrażliwiony po sprawie leżaczka i jak paczka się spóźniała węszył znów oszustwo.
 
:) a nie kojarzę by tam był jakis blok, bo pisałaś chyba ze w bloku mieszkasz


są 4 bloki troszkę schowane mój jest koło ogródków działkowych więc najdalej w głębi ale mam spokój bo daleko od ulicy ;-):tak:

a co do ciuszków https://www.babyboom.pl/forum/przedstawiam-sie-f122/kilka-slow-o-rysie-11734/

tu możecie się dziewczyny zapytać ile kosztuję i dziewczyna z tego co wiem narysuje wam co tylko chcecie i zrobi to na bodach tylko ciekawe jakie są...
 
reklama
Dzisiaj u synka mojej koleżanki, który chodzi z Tosią do żłobka stwierdzono różyczkę:-)Tak więc ciekawa jestem czy wszystkie dzieci za nim polecą:confused:
 
Do góry