reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Agusia, jeśli przysługuje Ci rodzinne to i przysługują Ci wszystkie dodatki (a więc i zasiłek wychowawczy i drugie becikowe czyli dodatek za urodzenie dziecka).
A potrzebne są zaświadczenia ze Skarbówy męża i Twoje, zaświadczenie z pracy, że udzielił urlopu wychowawczego i potwierdzający okres zatrudnienia, akt urodzenia, coś tam z Zusu ale nie pamiętam co.
 
reklama
no włąsie bo moj szwagier złozył i mu przyznali co mnie dziwi:dry:\bo on ma 1300 a ona 1000 na paperku wiec nie wiem jak to mozliwe ze przyznali im rodzinne i 2 becikoe


ajest mozliwe ze nie podał ze zona pracuje? pytaja?
 
A poszedł szwagier na wychowawczy lub matka dziecka? Bo jeśli tak, to dochód tej osoby się nie liczy, bo jest utracony.
Dochody trzeba podać obojga małżonków.
 
No to ma rodzinne i dodatek za urodzenie dziecka, a wychowawczego nie ma (tego 400 zł).
A dochodu netto trzeba mieć poniżej 504 zł na osobę w 2006r.
 
czyli taki jak dochod jak do zasiłku rodzinego?(504-brutto czy netto)
jak skonczy sie macierzynski to dostanie wychowawczy płatny?
 
no co ty a to nie jest tak ze to pracodawca placi? sprawdzilas to?


Pracodawca potracal mi zawsze to z wyplaty.....teraz nie ma z czego mi potracac wiec musze wplacac na konto....
Kasiad, wiem ze moge przejsc na ubezpieczenie u meza, ale szkoda mi tego co mialam. On jest w PZU a ja w Amplico :dry:i jest naprawde dobre,

Dzwonilam juz do firmy i wszystko juz uzgodnilismy:tak: bedzie ok;-)
 
reklama
Kasiad!

Moje puzzle piankowe tez zaginęły na poczcie. Nie dałam za wygrana i sprawdziłam dlaczego-otóz na poczcie mozna zwyczajnie kupic puzzle piankowe i na poczcie nie odróżnili tych z paczki dla mnie, od tych które mieli ustawione na palecie do sprzedania-wszystkie połozyli w jedno miejsce.
Moze u Ciebie jest podobnie?
 
Do góry