reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Kasiad!

Moje puzzle piankowe tez zaginęły na poczcie. Nie dałam za wygrana i sprawdziłam dlaczego-otóz na poczcie mozna zwyczajnie kupic puzzle piankowe i na poczcie nie odróżnili tych z paczki dla mnie, od tych które mieli ustawione na palecie do sprzedania-wszystkie połozyli w jedno miejsce.
Moze u Ciebie jest podobnie?


ALE NUMER!!!!! :shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
Gosia, a powiedz mi w jakim programie robiłaś przeróbkę zdjęcia z Tobą i Emilką.

Dawno już lil kate nie było...czyżby tak długo zabalowała na wakacjach z koleżankami...:-D:-D
 
Oj, zapomniałam..dziewczyny i co w końcu z ta listą, którą miała zrobić Kasiad.....????????????? Bo się zagubiłam w tym wszystkim
 
Dzięki Madzix, sprawdzę na poczcie :tak:

Mysia, listy jeszcze nie zrobiłam, bo nie wszyscy się określili, czy ma być na zamkniętym czy otwartym.

Dziewczyny, wpisujcie się na listę do końca tygodnia (kto jeszcze nie oddał głosu), bo w poniedziałek 10 września liczę głosy i tworzę listę, kto się nie określi do niedzieli to już nie będzie miał szansy.
Przypominam, że lista jest na wątku "Mamuśki wracają do pracy".
 
Gosia, a powiedz mi w jakim programie robiłaś przeróbkę zdjęcia z Tobą i Emilką.

to jedno zdjęcie to nie ja zrobiłam miałam program ale komputer mam tak kiepski że sie tnie i nie daję rady :no: zrobiła mi koleżanka z innego forum ;-) wysłałam jej teraz kilka zdjęć może tez mi cos ciekawego zrobi :rolleyes2: a nazwa programu to PhotoScape Ulead Photo Express 6.0 photo filtre ;-)

A dziś koło mnie paliła się terravita :szok: ale było dymu teraz to już jest mały dymek :baffled: ale ciekawe co było powodem pożaru
:confused: Jak będziecie widzieć w wiadomościach to ja mieszkam niedaleko w bloku :-p
 
reklama
Do góry