reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Musze sie pochwalic,ze na nowy semestr mam juz pierwszą 5:-):tak::tak:.Wymęczona,ale jest;-).

Mam do Was dyskretne pytanie;-).Znacie jakis dobry antyperspirant damski?:blink::sorry2:Do tej pory używałam lady speed stick aloe gel i bylo ok.Niestety na poczatku zajęc mamy zawsze angielski i rozmawiamy.Strasznie mnie to stresuje i poce sie jak mops:sorry2:.Potem sie jakos nieprzyjemnie czuje:sorry2:.Znacie cos mega dobrego na stres:confused:?
Gratki na pierwsza 5:tak:
Ja uzywam Nivea i sobie ja chwale:tak:
 
reklama
Na co dzien wystarcza mi zwykły antyperspirant,nigdy nie miałam z tym problemu:no:.
Dzieki dziewczyny:tak:
 
czesc:)
Och na nic nie mam czasu ostatnio i checi rowniez.....
dobrze ze byla dosc ladna pogoda wiec powalesalam sie troszke z Julcia tam i siam.....
teraz siedze sama...mamcia juz pojechala do domku a ja czekam na mezusia...ALE SIE STESKNILAM:(....szkoda tylko ze dopiero bedzie po 2 w nocy.....
ja z nudow wlasnie odgrzewam pierogi...hihihi.....

Gosia niezla z Ciebie tortowa zdolniacha...WOWWWW
 
Ale tu pustki:szok::sorry2:.
Witam wszystkich z rana,życząc udanego dnia !:-):tak:

390.gif

 
Witam poweekendowo:-)

weekendzik udany, mimo tego deszczu w sobote popołudniu, ale niedziela za to ok, naspacerowalismy sie też, ze hej:tak:
wiosenne przedswiateczne porządki tez ruszyły u nas pełna parą, dzisiaj po pracy ciąg dalszy,
tylko dzisiaj nie ma słonka u nas:baffled::-(

Wisnia zyczonka serdeczne dla twojej IZKI!!!! ech, te dzieciaczki rosną w przyspieszonym tempie jakoś, co nie:confused::-)

Tycia gratuluje pierwszej 5!!!!

Gosia torcik superowy:szok::tak::-) zdolniacha jesteś:tak::-)

miłego dzionka życze wszystkim, no i niech to słonko wyjdzie wreszcie!!!!
 
Witam :-)
U nas wiosna zawitala piekne slonko i czyste niebo:-) tylko co ten szron robi na dachach:shocked2:
Dzis zaspalam do przedszkola a jak wstalam to obudzilam Jacki do szkoly a po chwili zajazylam ze ma na 9 :sorry2: oj mule dzisiaj juz od rana :sorry2:
 
Witam :-)
Ja wczoraj miałam porobić porządek w szafach, ale jak mnie małżonek przeciągnął po polach na takim dłuuugim spacerze, to już mi się nic nie chciało po powrocie.

Chyba wolałabym być przeciągnięta po polach na dłuuugim spacerze i to z własną rodzinką niz zanurzać się w szafach! Super dzień spędziłaś po prostu! :-)

Mnie musi "najść" na sprzątanie. Tak mnie naszło jednego dnia, wypucowałąm sypialnię i szafy właśnie, zrobiłam chyba 4 tony prania.... ja zrobiłam... guzik!! Pralka prała!! Dobrze, że są pralki i nie musimy z tym praniem nad rzeki biegać z kijami!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D
W każdym razie od tamtej pory juz mnie nie nachodzi na sprzątanie. No chyba, ze ktos się zapowie w gości, bo świadomie nikogo nie zaproszę :-D:-D:-D:-D:-D

Co do Julci, to nam się tak ładnie porozumiewamy, oby nie zapeszyć, wszystko jest super, ja się nie drę, ona nie wrzeszczy, jest nieźle.
Wpadło mi raz do głowy jak znowu się darła i powiedziałam jej całkiem spokojnym głosem tak:
"Julcia proszę do mnie mówić spokojnym głosem, a nie krzyczeć."
Kilka razy powtórzyłam. Za pierwszym razem chyba sie zdziwiła, że też się nie wydarłam na nią, że się drze!! :-D
Drzeć się na dziecko, żeby się nie darło to paradoks jakis!! :-D:-D:-D
W kazdym razie jest miło i nie zdarza sie wrzeszczenie.
Wszystkim mamom polecam książkę
"Wyzwoleni rodzice wyzwolone dzieci"
Adele Faber i Elaine Mazlish.

Ta książka powinna być obowiązkowo dawana przy urodzinach dziecka już w szpitalu.
Gorąco polecam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry