reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

witajcie kochane :-)

moje starsze dziecko kończy dziś 5 lat :szok::szok:
a dopiero co malusia taka była

niestety niania zadzwoniła że bardzo źle się czuje więc cała robota imprezkowa na mojej głowie - lecę robić sałatki :sorry2:
 
reklama
ja też wstałam o 6:00 bo do pracy Emilka zresztą po budziku zaraz też do nas przywędrowała :tak: ale jakoś się wyrobić do tej pracy nie mogłam :baffled:

wróciłam zrobiłam torcik dla koleżanki i czekam aż odbierze :blink:

a po pracy noga mnie boli ścięgno stopy i chodzić nie mogę :baffled::blink::sorry2:
 

mamy 15 st na dworze!
:-)
własnie wygrabiłam cały ogród ze śmieci i umyłam 2 auta :-)
wziełam prysznic i teraz sobie odpoczywam przy kawce, wieczorem czekają mnie jeszcze zakupy, wieszaka, tapety, lustra do przedpokoju

Udanej imprezki Wiśnia !
Gosia super torcik Ci wyszedł
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobrywieczorek :happy2:
U nas dzis było 13,5 stopnia, dobre i to! :tak:
Umyłam 7 okien z 12-stu jakie mam do umycia, podłogi, zrobiłam mega pranie, zakupy, a teraz odpoczywam przy winku ;-)
Gosia torcik debeściacki :tak:
 
Do góry