reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Gosiu torcik bardzo apetycznie wygląda :tak::tak:a ja mam taka ochote na słodkie
wolfa wiem co mówisz ja tez mam taki apetyt ajem swoja porcje jeszcze po dzieciach dojem i jeszcze sobie dokładne zrobie i przytylo mi sie troche:baffled:
 
reklama
Pisałam już o ciężkich nockach Julci, ale jak zmieniłyśmy dietę, to wszystko odeszło w zapomnienie.:tak: Śpi super do samego rana.:tak: Budzimy się wszyscy po 6 bo o 7 wychoodzimy do żłobka.
Nie wiem co sie dzieje, że dzieciaczki płaczą w nocy:-(, ale jeśli jedzą za dużo słodyczy i tłuściochów:szok:, to może być powód... Jeśli dieta jest jak należy to sie już nie mam pomysłów i doświadczeń. :cool2:

Trzymam kciukasy za zmianę stanu rzeczy.
:tak::tak::tak:
 
Wstawać śpiochy:tak::tak:
dzisiaj ładny dzionek
sole003.gif
od rana świeci :tak:to humorek odrazu lepszy:-)
 
Hi Hi hi, Madzia u mnie dokładnie tak samo:-D My codziennie o 5.20 juz po porannej toalecie i na nogach-bo jak Marta nie dostanie do 5.20 sniadanka to jest dramat:-D:wściekła/y:
 
Hehe, no u mnie 8 to wcześnie :tak:
A pobudki o 5 codziennie też już przeżyłam z Patrykiem, więc cieszę się, że Oliwka jednak wstaje później :sorry2:
 
No i ja Witam przez chiwle tez mielismy słoneczko i prawie zdazyła umyc okno balkowowe:-)

a teraz jaky miało padać :baffled:
miłego dnia, porzadków cd
 
reklama
Witam :-)
Pogoda z rana byla super a teraz juz pada:baffled: ale od poniedzialku ma byc juz wiosna:-)

Zapomnialam wam ostatnio napisac ze suszarka znow mi sie zepsula :baffled: i w poniedzialek przyjdzie technik zobaczymy co tym razem powie:sorry2:
 
Do góry