reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
a moja odmówiła spania :wściekła/y:

w dodatku jak sprzątalam ich pokój odkryłam że jeden regał jest na maxa niestabilny, wystarczy go lekko pociągnąć i leci - więc regał leży na podłodze a bajzel jest większy niż był :angry::angry::angry:
 
Witam:-)
U mnie szaro, buro i ponuro, mała drugi dzień nieznośna przez wychodzące ząbki ,a ja tez jakas taka niewyraźna dzisiaj jestem.
Na szczeście zadnych gości w ten weekend nie mamy więc planuję trochę poleniuchowac pod ciepłym kocem z książką w ręku:-)
Miłego dnia i udanego weekendu:-)
 
Wisnia spokojnie:tak: ale jak to odmowiła spania?
Madzix u nas tez szaro...moze nie szaro a biało sypie i sypie mam juz dosyć zimy, musiałam robic parkngi na ogrodku na jutro dla odwiedzających, ze tez wszyscy musza samochodami:dry:

Miska ja bym juz nie robiła torta drugi raz.


Milego sprzątania!
a ja zmykam robic sałatki:tak:
 
Milena spala 3,5 godziny!!!! Wiec mialam czas odpoczac i poczytac ksiazke. Teraz Milka chodzi ze sciereczka i bawi sie w sprzatanie. Wszystko wyciera lacznie ze swoimi wlosami:rofl2::rofl2::rofl2:
 
cześć.u nas nie było drzemki wcale i teraz też za bardzo mu się spać nie chce:no:,a myślałam,że odpocznę sama.
zdrówka dla wszystkich:rofl2:
 
A jednak wpadlam na chwilke;-)
Julcia spi, jedno ciacho zrobione, pod drugi biszkopt upieczony...reszta jutro bo mi sie nie chce....tez troszke odpoczynku sie nalezy,......
Mezus w mieszkanku wiec mi nie marudzi nad glowa:-D
 
reklama
Pa Justynka!;-):tak:
Dzis piątek 13-tego:szok:...przewrócilam sie i podarlam nowe jeansy:baffled:.Smiałam sie z upadku jak wariatka,dopoki nie zobaczyłam tych spodni:sorry2:.
 
Do góry