reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
agusia luzik.. to wszystko przez te nasze ciąże :tak::-D Po prostu nie spiesz się z tym.. niech listę obejrzą jeszcze inne dziewczyny to może wyłapią coś jeszcze, albo zgłosi się jeszcze jakaś chętna a nieujawiona do tej pory :happy:
 
Dziewczyny, nie sugerujcie się ilością napisanych postów, ja też mam ich na swoim koncie zaledwie kilka, ale wdrażam się :baffled: Na szczęście znalazłam się na wstępnej liście do administratorki i mam nadzieję, że już na niej pozostanę :tak:
 
Witaycie Lutoweczki
wpadlam sie przywitac bo najprawdopodobniej dolacze do was:tak: termin juz minal a dalej nic nie ruszylo:baffled: wiec chyba bede lutoweczka:confused: pozdrowionka
 
właśnie odkryłam jaki ze mnie debil :baffled: :baffled: :baffled:
zrobiłam sobie obiad bo za chwilę wychodzę do lekarza i w domu będę najwcześniej o 18-stej, no i jak już skończyłam to zdałam sobie sprawę z tego, że jeśli zjem to spagetti to lekarza oddechem zabiję :szok: tyle tam czosnku wcisnęłam :eek:
no i nie jem... nic to pójdę głodna, może przeżyję jakoś :sick: :sick: :sick:
 
:-D Wiśnia, ale jestes udana. Ja bym sie oddechem nie przejmowala, gorzej ze pewnie straszliwie by mi sie chcialo pic, hi hi. Udanej wizyty u lekarza.
 
cześć Paulaandzia :-)

aaa jaka ja byłam głodna straszliwie, po wizycie jeszcze Szkoła Rodzenia, położna nie mogła znaleźć tętna maluszka i jeszcze mnie wzięła na oddział na ktg - oczywiście tętno się od razu odnalazło ale zeszło do 19 w sumie - żołądek mi się do kręgosłupa przykleił nooooo

ale już pojadłam i w dodatku wypilam 0,5 litra pepsi :cool2:
noo
 
reklama
Witaj paulaandzia:-D .I faktycznie nigdy nie mow nigdy.W naszej sytuacji nie znamy dnia i godziny...:-D
Wisnia,nie rob mi checi na spaghetti:laugh2: .
 
Do góry