reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

to ja bym sie zdecydowala na wersje zeby dopisac tylko aktywne mamy i te o ktorych "nieobecnosci" jestesmy poinformowane (jak Sawa13 np.):nerd:
 
reklama
Mam włączony jakiś program muzyczny - chyba to jest niemiecka Viva i puszczają hity RETRO - tylko, że to są utwory z mojej "młodości" :unibrow: Powinnam się czuć staro ? :confused: Tylko dlatego, że pamiętam G'n'R z czasów ich największej świetności ? :dry: Hmmmm...:unsure:


Madzik, na pociechę moje przeżycie sprzed kilku ładnych lat:
po pierwszym roku studiów (czyli miałam 19-20 lat) rozmawiałam z pewnym dwunastolatkiem na tematy muzyczne właśnie. I wiesz, co on mi powiedział? I to z takim wyraźnym pozytywnym zaskoczeniem w głosie?: "E, to pani słucha MŁODZIEŻOWEJ muzyki!" :eek: :-p :baffled: :laugh2:
 
to ja bym sie zdecydowala na wersje zeby dopisac tylko aktywne mamy i te o ktorych "nieobecnosci" jestesmy poinformowane (jak Sawa13 np.):nerd:

Popieram. A jak jakiś "syn marnotrawny" (a właściwie to mama marnotrawna;-) ) wróci, to najwyżej się później dostanie na ten wątek, w końcu to nie jest jakieś ostateczne rozwiązanie bez możliwości zmian.
 
Mozliwe że są też lutóweczki, które do tej pory tylko nas podczytywały, ale jak się urodzi ich dzidzia to też będą się chciały pochwalić zdjęciami :tak: A takich aktywnych to chyba około 25-30 się znajdzie, tylko dobrze by było w takim razie przyjąć jakieś kryterium do tej listy, tzn posprawdzać która kiedy ostatni raz się odezwała (np. max 3 miesiące temu), bo pamięć ludzka jest zawodna ;-)
 
jesli wysle liste w takiej wersji to odpowiada wam :
jezeli ktos jest zle lub wcale wpisany to mowic bo ciezko mi ogarnac .
niektore poprawilam ale moze nie wszystkie?

lil kate,zuza&kazio,aga-pg,Małgosia23,Ele,MamaMonia,nili,Jagoda25
Kasiad,aśka24,issabelka,maciejkamyk,sośnik,wisienka,kotka83
Patri,aneczka,gooha,agatka24,claudia,Monika83,vasin,kayla,demka,kaszka,ida-inek
susumali,Ruda07,annadec107,magcia,lilusia,ulaig
Patch
martula25
sawa13
katarzynak
rosmerta
Agnpro
ana.30.
Ewa79
Miska5
karolina77
madzia24
Buska_77
ol
Joasiek
madzix
Wiśnia
ambewa
irtasia
mysia23
agusia9915
Tycia
roza1984
karola-04
ewala
madzik79
stanki3
jagoda25
madzikm
mrs_szaya
matylda m
puchaty-tygrysek

 
agusia9915:
wisienka to nie jest nasza Wiśnia :) tamta wisienka napisała w sumie wszystkiego 2 posty (w tym ani jednego na naszym forum lutówkowym) i są aktywniejsze od niej których nie ma na tej liście, np Agnpro, mrs_szaya i madzikm

a ana.30. ma być z kropeczkami tak jak napisałam

Napisałam tu tylko to co rzuciło mi się w oczy od razu, ale jak chcecie tak wybierać, to dobrze byłoby posprawdzać nicki po kolei która kiedy pisała... można to zrobić przez narzędzie "Szukaj" na górnym różowym pasku, bo tak na oko to pewnie ktoś jeszcze został pominięty i może przez to poczuć się niefajnie jak się nagle okaże że nie może sobie fotek obejrzeć. A i niepotrzebnie będziemy później administratorce głowę zawracać dopisywaniem do listy :tak:
 
reklama
Do góry