reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Z okazji urodzin
życzę Ci rosmerto
wszystkiego co najlepsze,
spełnienia najskrytszych marzeń,
miłości bliskich Ci osób
i zadowolenia z dorastającego Synka
:happy:
220.jpg

 
reklama
no i juz tylko tydzien prawie i świętujemy :-D:tak::-)
uwielbiam Boże Narodzenie kocham kocham kocham

choć wczoraj to dostałam nerwa na maxa:crazy::crazy::crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: odwiedzili nas 5 razy kolędnicy i dzwonili jak debile na chama ostatnim jakby szóstym już nie szłam otwierać to była 20 i na koniec dzwonienia ktoś walną w drzwi z całej siły

więc postanowiłam przyjmować kolędników raz dziennie. fakt że w moim mieście chodzą dzieci super przebrane i faktycznie śpiewają - nie jak u moich rodziców w gdańsku prześcieradło na głowę i coś tam mamroczą.

no i oczywiście nie daję kasy tylko słodycze

HEJ KOLĘDA KOLĘDA :-D
 
no i wczoraj nie dotarłam...
boli mnie pół szczęki ale ząb podobno uratowany :-)

za to załamał mnie wczoraj rachunek za prąd... mamy ogromną niedopłatę i rachunek styczniowy jest masakrycznie wysoki :-(

no i dziewczynki coraz bardziej chore, wołam pediatrę dziś :-(
 
hej humor grobowy
mała w poniedziałek miała ostani zastrzyk a dzis ma katar mega i bardzo silny odrywajcy kaszel:baffled:..przeicez ja sie zastrz...... mam mega:rofl2:(dół) i nic mi sie nie chce nawet swiat:baffled:
 
reklama
Do góry