reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Ja się witam i też niedługo spadam :-p Dziś czeka mnie trochę latania :dry:

Miałam zbierać kasę na lodówkę, bo mi uszczelki przepuszczają, a tu się okazało, że najpierw nowy kibel trzeba kupić, bo się rozwalił :crazy:
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
kibel,lodówka,pralka,auto;-), nawet aparat sie zesrał,telefony, i juz nie pamietam......chyba koniec ..przykro mi ze Wam tez sie to zdarza:-p:rofl2:;-):tak::wściekła/y::-)
 
reklama
a moja lodówka się naprawiła - sama :baffled:
widocznie nudziło jej się stać w jednym miejscu od 6 lat i chciała się przejechać bo w domu nie działała 2 dni a jak ją monsz zniósł na dół (z 4 piętra) i zawiózł 20 km dalej do naprawy to zaczęła działać :wściekła/y: działała tam 2 dni więc ją przywiózł z powrotem i wytargał na górę - mam nadzieję ze szybko się nie zepsuje bo ją chyba T. zrzuci z góry :szok:

mi najbardziej szkoda aparatu... nie wiem kiedy będziemy mogli kupić nowy - ludzie są wstrętni noooo :-(
 
Tyciu brawo! ja ostatnio też dostałam 5 ale u nas to raczej formalność była ;-)

a tak wogóle to nie załatwiłam sobie praktyk bo żaden dyrektor mnie nie chce wziąć do szkoły bo niby jakie lekcje mogłabym prowadzić - żadne praktycznie. poza tym pracuje w szkole, co prawda specjalnej i na stanowisku psychologa ale na kartę nauczyciela i mam jak byk na umowie nauczyciel stażysta to chyba jestem n-lem czynnym zawodowo co? bo tacy są zwolnieni z praktyk... no dla mnie to troche chore że aby pracować tam gdzie pracuje musze zrobic przygotowanie pedagogiczne ale praca ta nie moze byc zaliczona jako praktyka...

bez sensu to wszystko :-(
 
Tuciu wielgachne gratulacje......ale kujon z Cibie:-D


Oj i ja dzisiaj sie jednak zmobilizowalam do sprzatania......jakos poszlo i cala chatka lsni:-D........tylko okna nie umyte:wściekła/y:

teraz troszke poleniu****e bo dzisiaj wolne a od jutra znowu maraton w pracy.......dopiero w nastepny poniedz. bede miala wolne
 
Tycia-gratulacje prymusko:-):tak:
a nam w weekend zepsuła sie bateria umywalkowa. Na szczescie maz sam :szok::-D to zauwazył , od razu pojechał kupic nowa i pobawił sie skutecznie w hydraulika.W ogole widze duuuzy postep u mojego małza-smieci wyrzuca nieproszony, sprzata, zmywa , prasuje ...i to wszystko bez poganiania , proszenia i trucia...I tak juz od ładnych paru miesięcy:tak:.
 
Dobry wieczór:happy: Victor już śpi, a ja mam chwilkę;-) Zaraz zbieram się spać, bo jakaś zmęczona jestem i senna. Ogólnie to mi ciężko i dół brzucha i pachwiny strasznie mnie ciągną:sorry: Dobrze, że mama mi dużo pomaga, to mi łatwiej:tak:

Tyciu gratulacje piąteczki i motywacji do nauki:tak::tak: Jestem pełna podziwu dla Twojej nauki przy trójce dzieci:tak:;-)

Jak tak czytam Wasze posty to widzę, że passa wymiany urządzeń w domu ciągle na topie;-) Oby jak najrzadziej:tak: Na szczęście u nas nic, oby po nowym roku też tak było;-)

Miłego wieczorku;-):happy:
 
reklama
Do góry