reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Halo,jestem.
mąż w pracy,ja w domu,
Humor taki sobie,jakas rozbita i nie dozycia jestem.Zmęczona i spiąca.
Kuba juz rozrabia od rana,a tak bym pospała choć do 9.00,ech...zycie...
Dzisiaj nudy na całego,ale będę chyba z Kubula robic szopke Bożonarodzeniowa z kartonika (po południu).Okna wystrojone juz mamy,ale nie mam fotek jeszcze,bo kabel "amba' wzieła...
 
reklama
Witam :-)
Ja coś dziś też niewyspana jestem, choć spałam do 9.
Muszę się uwijać, bo mają przyjść odebrać leżaczek Oliwki, kóry sprzedałam na Allegro. Przynajmniej nie muszę bawić się w pakowanie i wysyłkę :happy:
 
Witam

ja nie wiem w co rece wlozyc. Wczoraj okazalo sie ze mamy mozliwosc pojechania na dwa tyg. do Polski. Wylot pojutrze. Tak wiec piore, sprzatam, pakuje sie.
 
Witam:-) Po tak długiej przerwie, siedziałam wczoraj z braćmi i paroma znajomymi do 3 w nocy;-) Gadaliśmy sobie jak za starych dobrych czasów:tak:A dzisiaj wstałam o 7:30 i już śpiąca jestem:-p Na szczęście niedługo wykąpiemy Młodego i pójdzie spać, więc i ja będę mogła odpocząć:tak: Chociaż nie mogę narzekać, bo dzisiaj miałam Młodego może z 1.5h (zawsze się ktoś nim zajmował) i moja mama go położyła spać, bo nie zdążyłam wrócić na jego drzemkę:tak: Jejku jak się przyzwyczaję do takich luksusów, to ciężko będzie mi wrócić do starych czasów:sorry2: Na razie korzystam... później zobaczymy:-p;-)

Super Karolino, że tak wyszło:tak: No to do zobaczenia w Irlandii po powrocie;-)
 
czy mi sie tylko wydaje czy ta pani dosc dziwnie w tym wyglada:confused:
no góra jakby za duza a na dole jakby miała pampersa badz czesc meska;-):cool2::rofl2:
Kostar 024 biustonosz - Kostar - bielizna

Agusia to fakt....babka wygloda przedziwnie:-D...tak to jest jak komputerowo chca cos poprawic...hihi

Dziewczyny a sio od Was te zle passe:baffled:...u nas na razie nic sie nie psuje, ale jakby co to nic nie mowilam:-p;-)

Oj Laseczki takie przygotowania do Swiat macie, a ja jakas taka....nic mi sie nie chce bajzel w domku, okna do mycia <nawet teraz ich nie rusze bo chora jakas jestem>...............
nawet stroic mi sie nic nie chce.....:no:
 
reklama
Do góry