reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

No witam.
jak to w poniedziałek,mnóstwo sprzątania,a mąz w pracy do 23.00:baffled:
Jakoś zimno,brrr...dzis siedze w domu,nie wychodzę,a co tam:tak:Nie chce mi sie,a Kubula jeszcze zasmarkany,teoria o 7 dniach kataru w naszym przypadku sie nie sprawdza.Wprawdzie końcówka,ale to juz chyba 11 dni...ja też.:baffled:
No nie wiem w co ręce włożyc.:baffled:
 
reklama
hejo hej
ja musze wyjsc do szkoły z mała:baffled::rofl2: bo nikogo nie ma co by został z małolata
sprzatac mi sie chce ,ze hej:rofl2::szok::-D:-D...naczynia juz pozmywałam bo wczoraj mi mózg padł:rofl2::blink:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie babeczki:-)
weekend zakręcony, mały marudel przez wychodzące trójki, ja@:baffled: niewyspana totalnie mimo ze wczoraj szłam spac juz o 21.30 a Hubek zrobił popudkę dopiero o 5.20...
Gosia przedstawienie fajnie, Hubek zachwycony, duzo maluszków głównie w wieku naszych brzdąców

Miłego dnia:-)
 
i ja witam po ciężkim weekendzie;-)
u mnie tez duzo sprzatania ... a tak mi sie nie chce
ale od środy K ma urlop wiec zaczyniemy razem juz generalne porzadki śiateczne:tak:
 
witam ;-) a u mnie dzieciaki chore idziemy do lekarza jak tylko mąż wroci z nocnej zmiany bo jednak z trojką do lekarza to nieżle trzeba sie upocić także mąż ze mną pójdzie Zuzia ma straszny kaszel suchy i uporczywy Gabi tez kaszle ale mokro odrywająco a Wojtek narzeka ze nie może polykać i jak tu myślec o świetach :-( a najgorzej to żeby nam kasy nie brakło na lekarstwa :-(pozdrawiam
 
Witam :-)
U mnie Chris powraca do rutyny i zaczyna chorowac:baffled: od soboty goraczka 40 stopni ale tylko w nocy a w dzien szaleje:dry:Jenni nadal ma katar czyli juz z jakies 3 miesiace:baffled:
 
Czesć dziewczyny, chyba nie nadrobie zaległoscoi na BB. W domu rozwalił mi sie zupełnie internet. A w pracy nie mam czasu nawet poczytać. Wiec tylko się witam i spadam.
 
Ja się witam i też niedługo spadam :-p Dziś czeka mnie trochę latania :dry:

Miałam zbierać kasę na lodówkę, bo mi uszczelki przepuszczają, a tu się okazało, że najpierw nowy kibel trzeba kupić, bo się rozwalił :crazy:
 
reklama
Ups,Kasiu...jakies prawo serii:baffled:.
Ja weekend spedzilam w szkole i wczoraj zdobylam piateczke do indeksu:-):tak:.Strasznie mnie ona motywuje:szok::tak:.
Chcialam dzis jechac po reszte prezentów,ale Bartus ma Wigilie klasową:confused:.Nie lubie takich spotkań:no:.
Doprowadziłam z rana dom do "kultury",zaraz musze wstawic zmywarke drugi raz,bo jacek nie byl łaskaw:-p.
Moje "stare" juz dzieci wybrały sobie firanke z Kubusiem Puchatkiem i moze dzis mi ja sie uda założyc:-D.A juz myslalam,ze sa prawie dorosłe:rofl2:.
 
Do góry