reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Ja do drugiej sted
No ale ja nie wiem ile w tym prawdy , tylko tak mi lekarz mówił i smutno mi było bo wiem ze niektóre słyszały już serduszko
Mi w pierwszej ciąży też puszczała, nic się nie stało. Później już mówili , że lepiej nie puszczać, ale nie ma co się przejmować .
 
reklama
Hej Dziewczyny, jestem już po wizycie, wszystko ok 🙂 całe 1.92 cm szczęścia 😁 dzisiaj 8w3d 🙂
Trochę się bałam bo w sobotę i wczoraj miałam plamienie ale wszyskto ok. Lekarz powiedział że cokolwiek to było to się musiało oczywiści, może jakiś mikokrwiak.. Mam odpoczywać i być dobrej myśli 🙂
Kolejna wizyta 27.04
 
Ja nie mam za grosz wyobraźni i zrobiłyśmy dziś w sumie 12 km. Z ostatniego spaceru ledwo wróciłam do domu. Młoda śpi ja muszę wstać i się ogarnąć bo... umówiliśmy się z koleżanką na poranny spacer... O losie. Mózg mi odjęlo
 
A co do słuchania serduszka to nam lekarz powiedział ze teraz tak szybko tego się nie robi bo zagraża to i może dojść do poronienia (niby nowe badania stwierdziły to )
Hmm... Ciekawe ile w tym faktycznie prawdy... Mi też lekarz puścił serduszko a na następnym USG już nie biło... Bardzo ciekawe czy to mogło być przyczyną. Chociaż w sumie raczej nie bo od początku wszystko szło nie tak. Ale może pośrednio... Tego się nigdy nie dowiem 🤷
 
reklama
Hmm... Ciekawe ile w tym faktycznie prawdy... Mi też lekarz puścił serduszko a na następnym USG już nie biło... Bardzo ciekawe czy to mogło być przyczyną. Chociaż w sumie raczej nie bo od początku wszystko szło nie tak. Ale może pośrednio... Tego się nigdy nie dowiem 🤷
Mi w poprzedniej ciąży pozwolono posłuchać w 6tygoniu i wszystko było ok.
Teraz dwa razy tylko widziałam , lekarz stwierdził że przyjdzie na to czas.
 
Do góry