reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

A to nie są plecki na tym zdjęciu? 😉Ja byłam wczoraj na wizycie I cały czas mi wychodzi ciaza starsza o Tydzień, więc dziś mam już 14t5d, może w styczniu urodzenia, bo mam już w domu dwójkę i oni rodzili się przedterminowo 😄u mnie wyszedł wczoraj chłopak, bokiem było widać antenkę między nogami. Jeszcze eiafomo lekarz nie daje pewności, ale zdjęcie wyraźne.

Ja mam dzisiaj 12+0. Z USG 12+4 i lekarz wczoraj sprawdzał płeć i bez zastanowienia powiedział że dziewczynka. Ale nie z boku tylko tak jakby od dołu, jakby dziecko siedziało po prostu.
 
reklama
Ja mam dzisiaj 12+0. Z USG 12+4 i lekarz wczoraj sprawdzał płeć i bez zastanowienia powiedział że dziewczynka. Ale nie z boku tylko tak jakby od dołu, jakby dziecko siedziało po prostu.
miałaś prenatalne ? Takie dokładne usg? U mnie na zwykłym takim beż szału, ale miesiąc różnicy i już taki wyraźny nały człowiek. Ostatnio były tylko kuleczki a tu już ludzik :) 😀
 
miałaś prenatalne ? Takie dokładne usg? U mnie na zwykłym takim beż szału, ale miesiąc różnicy i już taki wyraźny nały człowiek. Ostatnio były tylko kuleczki a tu już ludzik :) 😀
Takie dokładnie usg miałam w 9 tygodniu. Tak mi zapisał w książeczce. Jako pierwsze duże USG. Wszystko tam jest pomierzone. Ogólnie ja jestem w Niemczech więc może jest inaczej 🤷‍♀️
 
Ja jutro już krzywą robię, bo mi glukoza naczczo wyszła podwyższona, a niestety w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę....coś czuję, że pożegnam się z lodami 😭😱
 
A to nie są plecki na tym zdjęciu? 😉Ja byłam wczoraj na wizycie I cały czas mi wychodzi ciaza starsza o Tydzień, więc dziś mam już 14t5d, może w styczniu urodzenia, bo mam już w domu dwójkę i oni rodzili się przedterminowo 😄u mnie wyszedł wczoraj chłopak, bokiem było widać antenkę między nogami. Jeszcze eiafomo lekarz nie daje pewności, ale zdjęcie wyraźne.
O kurczę :) teraz to mnie zaskoczyłaś . To moja pierwsza ciąża i takie zdjęcia to dla mnie nowość :)
 
reklama
Miałaś dopochwowo napewno? Bo To właśnie tak widać jak na plecach leży.
Miałam i tak i tak :) Pani Doktor powiedziała , ze szanowny bobas ułożył się tak ładnie , ze zarówno dopochwowo jak i przez brzuch ładnie go widać . Zdjęć mam bardzo dużo , ale pomyślałam , ze to zdjęcie jest właśnie z boku :D czytałam coś o wyrostku , który w zależności od tego jak odstaje , świadczy o płci :p wpadłam na pomysł , ze to może być wyrostek :p 🤓
 
Do góry