reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Tu jest z boku na pewno i Wam macha jak mi się wydaje :D
 

Załączniki

  • F945C50C-306B-4410-A22E-8289B4DF1540.jpeg
    F945C50C-306B-4410-A22E-8289B4DF1540.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 149
reklama
Cześć dziewczyny 👋
Troszkę nieśmiało czytałam Wasze komentarze i tak się mierze z zamiarem zapytania Was o pomoc. Jestem po badaniach prenatalnych czekam na wizytę lek. Ale to dopiero w poniedziałek a zastanawia mnie jeden wynik a mianowicie : samoistny poród przedwczesny przed 34 tygodniem ciąży - 1:11 (?) jak to rozumieć ? Macie pojęcie ? 😥
 
Hej!! Żyję i w końcu udało mi się umówić na wizytę do lekarza. Za tydzień we środę pójdę zobaczyć swojego lokatora/kę. Zabieram całą swoją rodzinę. 😂 Młoda nie ma z kim zostać a mąż ma się wyrwać z pracy na godzinę, by na wszelki wypadek być tłumaczem i może podejrzy malucha na usg.
 
Cześć dziewczyny 👋
Troszkę nieśmiało czytałam Wasze komentarze i tak się mierze z zamiarem zapytania Was o pomoc. Jestem po badaniach prenatalnych czekam na wizytę lek. Ale to dopiero w poniedziałek a zastanawia mnie jeden wynik a mianowicie : samoistny poród przedwczesny przed 34 tygodniem ciąży - 1:11 (?) jak to rozumieć ? Macie pojęcie ? 😥
Jedna na jedenaście kobiet w identycznej sytuacji jak twoja (wiek, choroby itd.) urodzi przedwcześnie. To statystyka oczywiście. Ja mam prenatalne we wtorek i aż sie boje tych liczb, które zobaczę.
 
Cześć dziewczyny 👋
Troszkę nieśmiało czytałam Wasze komentarze i tak się mierze z zamiarem zapytania Was o pomoc. Jestem po badaniach prenatalnych czekam na wizytę lek. Ale to dopiero w poniedziałek a zastanawia mnie jeden wynik a mianowicie : samoistny poród przedwczesny przed 34 tygodniem ciąży - 1:11 (?) jak to rozumieć ? Macie pojęcie ? 😥
Czu masz obniżona pappe? U mnie wyszło 1: 151 i w opisie zalecenie przyjmowania Acard 150 żeby zapobiec hipotrofii ( w poprzedniej ciąży niestety do nie doszlo) więc tym razem pp odebraniu wyników tego samego dnia zaczęłam brać acard, ważne żeby zacząć go przyjmować jaknajwczesniej a koniecznie przed 16 tygodniem. Może mogłabyś zadzwonić do lekarza?
 
Hej dziewczyny,
To znowu ja z głupimi pytaniami 😁 tak to jest z początkującymi...
Czy Wy też odczuwacie kłucie jajnika? Wcześniej nie miałam tego. Mam dość stresująca pracę, jestem handlowcem w firmie samochodowej i nie wiem czy to to. Dziś w pracy takie coś trzy razy poczułam dosłownie po trzy ukłucia i spokój.
W którym tygodniu miałaś te kłucia jajnika?
 
Kłucie jajnika, ciągnięcie podbrzusza, kłucie spojenia łonowego, bóle miesiączkowe, kłucie w pochwie, kłucie w pachwinach- to wszystko jest NORMALNE w ciąży 🤣 też nikt mi tego w pierwszej nie powiedział i się dużo stresowałam. Dopóki nie dzieje się nic poważnego, ból nie jest bardzo dokuczliwy i nie ścina z nóg- to norma.
Hej, myslisz ze kłucie jajnika w 11 tyg ciąży jest normalne?
 
reklama
Ja tez pare razy miałam takie odczucie jakby mnie kłuło w jajnikach.. na przemian, nie jednocześnie. Powiedziałam mojemu ginekologowi i mnie uspokoił ze to się może zdarzyć na początku ciąży podczas gdy to wszystko w środku tam zaczyna się rozciągać i robić miejsce dla maluszka.. :)
 
Do góry