reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Slabo się dziś czuje. Jakby mnie przeziębienie brało. Zimno mi, ból głowy i ogólne zmęczenie. Zaczelam googlowanie.. czy to nie oznacza ciąży obumarłej.. wizyta za 2,5 tyg… miała może któraś z was podobne objawy i jest daje wszystko Ok? U mnie 9 tc +3
Mnie dziś mocno głowa boli i rzygam jak kot po wszystkim. Jakbym grubo poimprezowala wczoraj. Na szczęście córka byla łaskawa i nie marudziła dużo i leżałam na kanapie caly dzień. Na bol glowy paracetamol nie podziałał i też już się w sumie zmartwiłam czy wszystko ok.
 
reklama
Mi mdłości powoli przechodzą i sama nie wiem co myśleć. W poronionej przeszły mi koło 9tc, a rozwój zatrzymał się na 10tc. Za to zmęczenie i jednocześnie problemy z zaśnięciem ostatbio coraz większe. Ale nie wiem czy to wynik ciąży czy tego, że nie dosypiam w sumie już 14mcy… A teraz leżę z kłującym bólem podbrzusza, rano pulsowały mi okolice krzyża i przez to się denerwuję. 13go mam wizytę, oby nie była pechowa 😔
 
Mi mdłości powoli przechodzą i sama nie wiem co myśleć. W poronionej przeszły mi koło 9tc, a rozwój zatrzymał się na 10tc. Za to zmęczenie i jednocześnie problemy z zaśnięciem ostatbio coraz większe. Ale nie wiem czy to wynik ciąży czy tego, że nie dosypiam w sumie już 14mcy… A teraz leżę z kłującym bólem podbrzusza, rano pulsowały mi okolice krzyża i przez to się denerwuję. 13go mam wizytę, oby nie była pechowa 😔
Jeżeli masz jakieś obawy zawsze możesz iść wcześniej do lekarza. Dla uspokojenia.

Moja pierwsza ciąża która się właśnie zatrzymała w 8 tygodniu, nie miałam od początku żadnych objawów, czułam się bardzo dobrze. Wgl nie myślałam że jestem w ciazy, jedynie bardzo piersi mnie bolały
A tak to żadnych objawów. Teraz też się ciągle w sumie boję czy jest ok. Mam wizyte w poniedziałek ale czasem mnie nachodzą takie czarne mysle🥲
 
Dzień dobry! Mam nadzieję, że wszystkie przyszłe mamy z dolegliwościami czują się dzisiaj lepiej i są w stanie funkcjonować. Ja aktualnie mam się Ok. W sumie podobnie się czuję jak w poprzedniej. Jestem teraz na etapie pakowania się do wyprowadzki. Dokupuje na ostatnią chwilę rzeczy. 😅 Jutro rano planuję pójść do laboratorium porobić badania. Miłego dnia!
 
Dziewczyny czy to normalne że w 10 +4 czuje się dobrze? Cycki nie bolą i są jakby mniejsze niż 2-3 tyg temu. Nie jestem teraz taka zmęczona. Martwie się i zastanawiam czy iść do jakiegoś ginekologa na usg czy dam rade doczekać do 21.07 ? 😱
 
Dziewczyny czy to normalne że w 10 +4 czuje się dobrze? Cycki nie bolą i są jakby mniejsze niż 2-3 tyg temu. Nie jestem teraz taka zmęczona. Martwie się i zastanawiam czy iść do jakiegoś ginekologa na usg czy dam rade doczekać do 21.07 ? 😱
Jeśli nie ma niepokojących objawów jak ostry ból brzucha lub skoków ciśnienia możesz być spokojna. Mi biust zmalał, bo schudłam z 3 kg ostatnio 😅. Jeśli będzie coś niepokojącego to jedź na IP a tak to nie ma co martwić się na zapas. Ciąża ma takie odchyły - raz jest lepiej raz jest gorzej. Hormony robią swoje.
 
Jeśli nie ma niepokojących objawów jak ostry ból brzucha lub skoków ciśnienia możesz być spokojna. Mi biust zmalał, bo schudłam z 3 kg ostatnio 😅. Jeśli będzie coś niepokojącego to jedź na IP a tak to nie ma co martwić się na zapas. Ciąża ma takie odchyły - raz jest lepiej raz jest gorzej. Hormony robią swoje.
A co to jest ostry ból? Wczoraj np jak wstałam z krzesła to miałam ostre ukłucie ale brzuch z prawej strony ale po 1 min przeszło. To się kwalifikuje czy nie jako ostry ból?
W ogóle to mogę tak na IP jechać jak nic innego mi nie dolega? Pomyślą że jakaś wariatka 🙄
 
Hej ja po wczorajszej wizycie umierałam dosłownie. Dostałam antybiotyk na tą nerkę,termofor poszedł w ruch i fajnie usmieżał ból,udało mi się jakoś przespać noc.
Pocilam sie wczoraj strasznie,przykryta 2 kołdrami i kocem telepało mnie strasznie. Dziś już tylko czuje ból raczej w boku niż w samej nerce. W poniedziałek mam zrobić posiew moczu. Do wtorku leżę plackiem w łóżku nic nie robię.
 
Dziewczyny czy to normalne że w 10 +4 czuje się dobrze? Cycki nie bolą i są jakby mniejsze niż 2-3 tyg temu. Nie jestem teraz taka zmęczona. Martwie się i zastanawiam czy iść do jakiegoś ginekologa na usg czy dam rade doczekać do 21.07 ? 😱
jestem na tym samym etapie ciąży i co do biustu mam podobne odczucia... Ale dzień zaczęłam od wymiotów więc może jest ok. Też się martwię. Wizyta 14 lipca
 
reklama
Do góry