reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Nie ma jeszcze wątku na marzec więc mam nadzieje, że mnie przygarniecie na luty :) mam termin na 5.03 z moich obliczeń z dzisiaj :) termin @ był w niedziele, dzisiaj dwa pozytywne testy i beta 486 :)
Objawy póki co takie jak na miesiączkę 🙈
Mam ginekologa w przyszły piątek nie wiem czy to nie za wcześnie ale wizytę miałam omówiona dwa miesiące temu z innego powodu więc pójdę i zobaczymy :)
 
Nie ma jeszcze wątku na marzec więc mam nadzieje, że mnie przygarniecie na luty :) mam termin na 5.03 z moich obliczeń z dzisiaj :) termin @ był w niedziele, dzisiaj dwa pozytywne testy i beta 486 :)
Objawy póki co takie jak na miesiączkę 🙈
Mam ginekologa w przyszły piątek nie wiem czy to nie za wcześnie ale wizytę miałam omówiona dwa miesiące temu z innego powodu więc pójdę i zobaczymy :)
Jest wątek ;)
 
Nie ma jeszcze wątku na marzec więc mam nadzieje, że mnie przygarniecie na luty :) mam termin na 5.03 z moich obliczeń z dzisiaj :) termin @ był w niedziele, dzisiaj dwa pozytywne testy i beta 486 :)
Objawy póki co takie jak na miesiączkę 🙈
Mam ginekologa w przyszły piątek nie wiem czy to nie za wcześnie ale wizytę miałam omówiona dwa miesiące temu z innego powodu więc pójdę i zobaczymy :)
Ja po teście poszłam na drugi dzień aby lekarz potwierdził ciąże 😁
 
Nie ma jeszcze wątku na marzec więc mam nadzieje, że mnie przygarniecie na luty :) mam termin na 5.03 z moich obliczeń z dzisiaj :) termin @ był w niedziele, dzisiaj dwa pozytywne testy i beta 486 :)
Objawy póki co takie jak na miesiączkę 🙈
Mam ginekologa w przyszły piątek nie wiem czy to nie za wcześnie ale wizytę miałam omówiona dwa miesiące temu z innego powodu więc pójdę i zobaczymy :)
Też, tak szybko szłam, wcale się nie dziwię 🥰
A ja się niepotrzebnie stresowałam. Mam idealny 7 tydzień. Wg usg wręcz 6+5. Serducho mocno i szybko bije :) Ginka skierowała na prenatalne do innego lekarza za 5-7 tygodni, bo nie ma sprzętu. I jeśli nie będzie nic źle widzimy się za 7-9tygodni. Tylko zwracała uwagę na wagę. Nic innego jej nie martwiło. Nawet ta niedokrwistość nie jest taka duża. Tylko suplementacja. I dała mi zielone światło na pracę z końmi z ziemi, więc nie musze do końca z pasji rezygnować. I jeszcze na wodny areobik się mogę zapisać i normalnie trzymać wysoką aktywność fizyczną jak przed ciążą. Tylko nie z grzbietu już 😢
Oczywiście teraz już nie dałam rady partnera radości ostudzić i wisiałam dwie godziny na telefonie gadając podekscytowana z jego rodzinką 🥰💕🦄
 
Witam jestem tu nowa, mam na imię Magda i mam 28 lat, obecnie jestem w 6tc 5d, to moja dryga ciąża, pierwszą poroniłam niestety w 8 tygodniu, teraz wszystko wygląda dobrze, serduszko bije, miałam lekkie plamienia rozowe w tamtym tygodniu ale lekarz nic nie widzial, dostałam magnez I progesteron prewencyjnie, za 2 tygodnie następna wizyta, przełomową bo będzie to 8 tydzień więc mocno liczę że będzie wszystko jak powinno być:) termin mam na 16 luty
 
reklama
@MaGdaLenAx94 - trzymam kciuku, żeby tym razem wszystko było dobrze <3

Dziewczyny - kiedy lekarze zaczynają robić USG przez powłoki brzuszne? Bo mój mąż bardzo by chciał zobaczyć fasolkę, ale na wizytę z USG dopochwowym zdecydowanie nie jest gotowy 🤪
(nie chce patrzeć jak jakiś inny chłop będzie tam coś majstrował o_O😂 )

Ja dziś na wizytę serduszkową, ale jestem dziwnie bardzo spokojna ;) Juz przed poprzednią się nastresowałam wystarczająco...
 
Do góry