reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Jak się czujecie dziewczyny? Jakieś nowe objawy? Jak nastroje?
U mnie nastrój dość chwiejny. Objawów praktycznie już nie czuje, nie licząc uczucia, że piersi mają mi wybuchną, co jakiś czas kłucie jajników, bol podbrzuszu i zmęczenie 😁 na szczęście wymioty odeszły w zapomnienie i mam nadzieję, że nie wrócą.
A jak u Ciebie?😊
 
Ooo jak dobrze czytać, że nie tylko mi objawy odeszły.
Spanikowałam dzisiaj bo już drugi dzień nic, a nic, nawet brzuch mnie nie boli.... czasami może delikatnie coś tam pociągnie.
 
U mnie 5 tydzień + 3. Brzuch pobolewa ale mniej niż wcześniej, brak apetytu nadal, ból piersi nadal ale chyba też mniej i słabo mi jak chodzę. A w którym tygodniu jesteście?
 
Piersi tez już mniej bolą . Dziś męczą trochę nudności . A wczoraj to mąż podniósł głos a ja się popłakałam 🤣 sama nie wiedząc czemu płacze xd
 
Hej dziewczyny. To moja trzecia ciąża i mam schize. Boję się własnego cienia. Rycze na zawołanie . A najbardziej mam fazę na to żeby powiedzieć własnej matce ze jestem w ciąży bo na wieść o drugim dziecku bardzo źle zareagowała . Nie mogę przestać o tym myśleć . Cały czas chodze zestresowana i nie wiem co ze sobą zrobic . Boję się jak diabli ... Wiem że to głupie bo mam 38 lay , męża , swoje mieszkanie ....ale . to jest silniejsze odemnie . oszaleje
 
reklama
Do góry