reklama
Monika1994
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 28 Maj 2022
- Postów
- 177
U mnie nastrój dość chwiejny. Objawów praktycznie już nie czuje, nie licząc uczucia, że piersi mają mi wybuchną, co jakiś czas kłucie jajników, bol podbrzuszu i zmęczenieJak się czujecie dziewczyny? Jakieś nowe objawy? Jak nastroje?
![Beaming face with smiling eyes :grin: 😁](https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/8.0/png/unicode/64/1f601.png)
A jak u Ciebie?
![Smiling face with smiling eyes :blush: 😊](https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/8.0/png/unicode/64/1f60a.png)
Chodzę podminowana, o 19 już usypiam na stojąco, oprócz tego jest superJak się czujecie dziewczyny? Jakieś nowe objawy? Jak nastroje?
U mnie 5 tydzień + 3. Brzuch pobolewa ale mniej niż wcześniej, brak apetytu nadal, ból piersi nadal ale chyba też mniej i słabo mi jak chodzę. A w którym tygodniu jesteście?
Dolatkaaaaa
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 5 Czerwiec 2022
- Postów
- 196
Piersi tez już mniej bolą . Dziś męczą trochę nudności . A wczoraj to mąż podniósł głos a ja się popłakałam
sama nie wiedząc czemu płacze xd
![Rolling on the floor laughing :rofl: 🤣](https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/8.0/png/unicode/64/1f923.png)
U mnie 5 tydzień + 3. Brzuch pobolewa ale mniej niż wcześniej, brak apetytu nadal, ból piersi nadal ale chyba też mniej i słabo mi jak chodzę. A w którym tygodniu jesteście?
Ja dzisiaj 5t3d
Hej dziewczyny. To moja trzecia ciąża i mam schize. Boję się własnego cienia. Rycze na zawołanie . A najbardziej mam fazę na to żeby powiedzieć własnej matce ze jestem w ciąży bo na wieść o drugim dziecku bardzo źle zareagowała . Nie mogę przestać o tym myśleć . Cały czas chodze zestresowana i nie wiem co ze sobą zrobic . Boję się jak diabli ... Wiem że to głupie bo mam 38 lay , męża , swoje mieszkanie ....ale . to jest silniejsze odemnie . oszaleje
No to identycznie jak ja. A jak się czujesz?Ja dzisiaj 5t3d
reklama
O matko popatrzyłam na Twój tydzień i sama tak napisałamJa dzisiaj 5t3d
![See-no-evil monkey :see_no_evil: 🙈](https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/8.0/png/unicode/64/1f648.png)
Podobne tematy
- Odpowiedzi
- 9 tys
- Wyświetleń
- 492 tys
- Odpowiedzi
- 3 tys
- Wyświetleń
- 189 tys
- Odpowiedzi
- 1 tys
- Wyświetleń
- 86 tys
- Odpowiedzi
- 4
- Wyświetleń
- 536
Podziel się: